Wpis z mikrobloga

Ja juz nie wiem, gruby tak manipuluje ze glowa mnie boli. Z jednej strony wydaje sie wszystko cacy i wychodzimy gora (pazdziernik niesamowicie mocny) z drugiej strony brakuje mi ostatniego pierdniecia w dol tego najbardziej bolesnego.

Mam wrazenie ze na gieldzie glownie tluka sie fundusze i spekulanci bo niby czemu ulica mialaby wsadzac teraz pieniadze w gielde? To dolewa jeszcze oliwy do ognia ze to co sie dzieje teraz to moze byc pumpa pod ubieranie ulicy i nastepnie zwala ostatecznosci, z drugiej strony moze ja mam jakis urojony kryzys i to co sie bedzie dzialo na przestrzeni miesiecy (juz teraz niektore firmy robia 4 dni, coraz czesciej sie slyszy i widzi zamykane dzialanosci) nie ma wplywu na gieldy (wiadomo ze gieldy wyceniaja 6-9 msc do przodu) ale czy to znaczy ze gieldy juz wycenily nadchodzace spowolnienie i teraz tylko pump it up nasrak 16k ? Nie wiem dla mnie to wszystko jakies takie dziwne. Dla przykladu wig20, ostatnie 6 dni 8% bez ani jednego dnia z korekta.
#gielda
  • 6
@programistalvlhard: imho bessa skończy się jak ulica będzie już zmęczona i zniechęcona i stwierdzi że jednak lepiej to mieszkanie brać albo remont zrobić za ten hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wigu mam wrażenie, że to już niedługo, ale nasdaq.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)