Wpis z mikrobloga

to chyba konkretnie pokazuje kto jest za kim https://zrzutka.pl/murannauran
fejm ma teraz niezła jazdę,zakończyć współprace z 2 najbardziej zasięgowymi gośćcami w necie,czy od delegować odklejonego zadymiarza starca ,z jednej strony #!$%@? ten wardęga i ten nitro totalnie ,ale ten muran to tez jakiś odpał to co hop gada to przegięcie ,i teraz jakie będzie mniejsze zło ,świat influ zapłoną czy fejm się ugnie i nie bedzie patrzył na zasięgi kontakty i kolesiostwo i zostanie przy muranie ?? wątpie no ale zobaczymy
#famemma
  • 8
@seanconnery: nitro plus wardęga ?? czy jest ktos kto jest bardziej wpływowy czy tam zasięgowy na yt ?? strimy wardęgi ogląda od pyty ludzi ,czasem tyle ile jest na konfie innych organizacji, nie wiem może to faktycznie z dupy liczby ale moim zdaniem to są jedni z bardziej wpływowych ludzi w necie na tą chwile ,co kompletnie nie rozumiem, swoją drogą bo jestem raczej antyfanem ich wysrywów ,no ale liczby robią
@GoodGuyChucky93: teraz maja niezłą zajebke w fejm,bo to podchodzi pod szantaż,i nie wiem jak oni to dogadają ale w tym świecie zawsze się dogadają,ale muran robi tez niezłe zasięgi, na akcji z mleko tez wszyscy go hejtowali cała topka ale na f2f fame robił rekordy i teraz pytanie co zrobią teraz co jest ważniejsze