Wpis z mikrobloga

Mirasy, da radę obczaić gdzieś Retro konsolkę (jakąś podróbkę NES-a lub Famicoma) za 100-150zł która by była w miarę sensowna? Wymagania są dwa - musi mieć złącze hdmi, i bazować na emulacji, różowa chciałaby sobie w coś takiego pograć na TV, ale że nie posiada żadnych cartów to konsolka musiała by mieć jakieś wbudowane gierki.

Da się w ogóle znaleźć coś sensownego w tym przedziale? Nie zależy mi na jakimś perfekcyjnym poziomie emulacji czy niskim input lagu, różowa i tak nie zauważy takich rzeczy, byle mogła sobie popykać w Mario, czołgi czy Contrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#retrogaming #nes #pegazus #gry
  • 12
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: Wiem, nawet jej proponowałem że zainstaluję jej jakiś emulator (tym bardziej, że sam gram czasami na FCEUX i chwalę sobie) ale nie chciała, woli coś co sobie może podpiąć do TV i grać na padzie dołączonym do konsolki. W sumie ją rozumiem. Tylko musiałem jej wytłumaczyć, że nie pogra w kaczki na płaskim TV i dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za 100-150zł która by była w miarę sensowna?


@nn1upl: raczej nie, chińskie klony z hdmi w takiej cenie są po prostu słabe. zerknąłem na allegro i widzę, że ceny ostro #!$%@?ło, bo raspberry pi po ponad 5 stówek to jest żart, a NES classic sprzedawany był z 2 lata temu za około 250 (teraz ponad 600 lol).

super console x pro widzę też ponad 4 stówki, a dobry sprzęt ehh (
@Raciatek: właśnie arek recenzował taką tanią, data frog i widać, że szkoda hajsu na to. ja bym w super console x pro inwestował, to dosyć mocny sprzęt bez zbędnej konfiguracji będzie hulać.