Wpis z mikrobloga

42 TYGODNIE PO PRZESZCZEPIE W TURCJI.

38 tygodni stosowania MINOXIDILU na głowę.

Jak się czuję?

*czuję się najlepiej od 2-óch lat, wyglądam powoli tak, jak zawsze chciałem wyglądać.

Jak zdrowie?

*wyniki badań idealne (warto wziąć pod uwagę, że dbam bardzo o sen, nawodnienie oraz dietę i ćwiczenia)

Jakie odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący)

Reszta skutków ubocznych (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację oraz treningi siłowe)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na cały obszar głowy
*finaster (finasteryd) 1.25mg co drugi dzień
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy (twarz też igłuję)

Co suplementuję (stricte na włosy)

*finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień
*minoxidil 2x dziennie na cały obszar głowy

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 42 TYGODNIE PO PRZESZCZEPIE W TURCJI.

38 tygodni stosowania MINOXIDILU na...

źródło: comment_1667238646ByW3OUdk7QrFRHv9U8lMOU.jpg

Pobierz
  • 32