Wpis z mikrobloga

Moja postkongresowa Polska osiągnęła w 41 lat:
- publiczną opiekę zdrowotną
- publiczną edukację
- piśmienność 47,7%
- PKB 10. na świecie
- PKB per capita 2. na świecie
- poziom życia 4. na świecie
- minimalne podatki
- rezerwa złota 10M (sztabki złota walają się pod siedzibą NBP, bo już nie ma miejscu w skarbcu)
- pula inwestycyjna 1M
- rozdział kościoła od państwa
- wyłączność kulturową, dzięki której Brazylijczycy będący 3. populacją w Wielkopolsce nie są dyskryminowani
- uwielbienie ludności (1,78M lojalistów vs 12,1k radykałów na 6,5M ludności)

I do cholery nie wiem jak przygotować się i wygrać wojnę
#victoria3
  • 10
@Imperator_Wladek: ale jaki masz problem z wojną, hajsu brakuje?

Ja przy pierwszych próbach rujnowalem sobie gospodarkę bo nie robiłem w ogóle przemysłu zbrojeniowego, a jak zmobilizowalem bataliony to już całkiem hajs w dół leciał xD
@Narcyz_: kit z gospodarką. Przed chwilą wypowiedziałem wojnę Niemcom, Austria była po mojej stronie i skończyło się remisem, bo nie mogłem przepchnąć frontu, aby zdobyć wargola. Zakończyło się tym, że powstało buntownicze państwo niemieckie i sumie już nic w tej wojnie nie mogłem zrobić XD
jak zmniejszyć liczbę radykałów? Rozpleniło się ich u mnie mnóstwo, co jest dziwne, bo mam prawie najwyższy standard życia na świecie


@Dziadekmietek: Sprawdź skąd się biorą, jak ustawisz myszką to masz info ile tysięcy z jakiego powodu. Jak masz wystarczająco dużo zasobów ludzkich to np. nie warto wybierać ulepszeń przemysłu zmniejszających miejsc pracy (wywalasz ludzi z pracy, stają się bezrobotni). Zobacz też wyniki wyborów vs. partie, które ustawiłeś za ważne.

W