Wpis z mikrobloga

Neuropek reklamuje kumplom znalezisko do zakopania (sam też zakopał). Ja daję znać @jankes83 który szkaluje takie zachowanie. Komentarz już usunięty a ja na czarnej.


@L3stko: Nie żeby coś ale i wykopywanie i zakopywanie jest niezgodne z regulaminem. Tymczasem ty nietakdawno temu pisałeś wprost co z twoim znaleziskiem miniony z #4konserwy mają zrobić hipokryto
Pobierz
źródło: comment_1667229487YPV6lbCJ7r5xNkl8APLqrC.jpg
@Kryspin013: reklamować znaleziska do wykopania wmożna.


@L3stko: Nie można. Możesz ludzi zachęcić do ogarnięcia treści znaleziska, a nie pisać wprost co mają z nim zrobić jak ty to zrobiłeś. To jest dosłownie jeden z powodów nawet dlaczego kleo tak nie robi tylko "woła do ciekawych znalezisk" - kiedyś się za to bany sypały.
Neuropek reklamuje kumplom znalezisko do zakopania (sam też zakopał). Ja daję znać @jankes83 który szkaluje takie zachowanie. Komentarz już usunięty a ja na czarnej.


@L3stko: btw, czemu przeszkadza ci to teraz a jak dokładnie to samo od kilku dni robi @rozrewolwerowany__rewolwer: to nie masz z tym problemu?

https://www.wykop.pl/wpis/68496959/ciekawe-znalezisko-polecam-https-www-wykop-pl-link/

I nawet nie pisz, że nie miałeś o tym pojęcia bo twój wpis wskasuje, że dokładnie miałes o tym pojęcie nawiązując do
@Kryspin013: Bo to jednak nie jest to samo. Jeden pisze że to ciekawe znalezisko w linku a drugi sugeruje ze to urojenia. Ktore bardziej sugeruje ze nalezy je zakopac/wykopac?


@pakoszako: a widziałeś wpisy rewolwera? I przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem wyżej? Oraz do czego nawiązuje l3stkov?
@Kryspin013: Oczywiście. W każdym było napisane w stylu: Ciekawe znalezisko. Polecam.


@pakoszako: yhym, i zgrywasz głupka, że wcale nie chodziło o zakopywanie. Szczególnie, że gościu tagował tagami konserw znaleziska które były antytezą tych tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: Dzielenie się linkami pod dowlonymi tagami nie jest zabronione.


@pakoszako: nie rób #!$%@? z logiki, wszyscy wiedzą w jakim celu wpisy zostały wrzucone oraz jaki dokładnie jest ich skutek. To było jawne zwoływanie się do zakopywania pod płaszczykiem, że wcale tak nie jest.
nie rób #!$%@? z logiki, wszyscy wiedzą w jakim celu wpisy zostały wrzucone oraz jaki dokładnie jest ich skutek. To było jawne zwoływanie się do zakopywania pod płaszczykiem, że wcale tak nie jest.


@Kryspin013: To już musisz mieć pretensje do moderacji, @invisibleborder dokładnie robił to samo co teraz @JubikWiti (a moze to on na nowym koncie), tez wrzucał linki pod przeciwne tagi opisując je urojeniami. Nigdy moderacja nie uznałą tego za