Wpis z mikrobloga

Ktoś z was też został skrzywdzony tą serią jak był młodszy? Klasyczne Bionicle akceptowałem i można powiedzieć, że w jakimś stopniu lubiłem ale jak dostałem tego jegomościa to trochę mi entuzjazm spadł. Za kazdym razem jak trafiłem ręką na jego części ciała w pudełku z klockami to przypominały mi się te nieszczęsne urodziny xD Przekazanie informacji, że dziecko lubi LEGO czasami niewystaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
jasieeks - Ktoś z was też został skrzywdzony tą serią jak był młodszy? Klasyczne Bion...

źródło: comment_1667224972VNPo2sCHJ3Egbvj6DMN7YU.jpg

Pobierz
  • 5
@Dizel_AHTUNG: ja od małego zawsze kochałem klasyczne LEGO i zostało mi tak po dziś dzień. Żaden technic, żadne budowle do postawienia na półkę tylko typowa zabawa i tworzenie historii. Mój obecny powrót do klocków chciałbym wykorzystać na tworzenie małych moców i scen filmowych.
@jasieeks: Ja mam miłe wspomnienia z tą serią. Za gówniaka wziąłem udział w jakimś konkursie z gdzie trzeba było wysłać kody kreskowe i kartę zgłoszenia. Ale nie pamiętam firmy ani nic po tylu latach. Pamiętam tylko jak w wakacje przyszła do domu paczka PP a tam list z gratulacjami i zestaw LEGO (), jeszcze kuzyni tego dnia byli u mnie więc podwójny win :D.
bezzebnyrekin - @jasieeks: Ja mam miłe wspomnienia z tą serią. Za gówniaka wziąłem ud...

źródło: comment_1667242767x1inkyQjqgTAS59wEWauzl.jpg

Pobierz
@jasieeks: ja miałem i mam dalej zwykłe systemowe sety z tej serii, nie ma źle, niektóre sety sa fajne. Za dzieciaka lubiłem to, ze kazdy rycerz mial inny kolor, łatwiej było mi wyobrazić sobie, ze to konkretne postacie o określonych umiejętnościach