Wpis z mikrobloga

#bron #gunboners #polska #adarma

Ehhh Prezes Fundacji Ad Arma wpisuje się w kacapską politykę. Ale to przykre, bo wiecie obrona konieczna super, broń dla obywateli super, złe opresyjne państwo itp. ale atom bleee bo ojej może coś się stać! No po prostu brak mi jest słów. Nie byłem może wielkim fane ale i tak jestem w #!$%@? zawiedziony.

https://twitter.com/HogaJacek/status/1586672245828632576
Pobierz Variv - #bron #gunboners #polska #adarma 

Ehhh Prezes Fundacji Ad Arma wpisuje się...
źródło: comment_1667219457WwjozmqJMTKzBxCVJbtehM.jpg
  • 38
Ja wiem, że elektrownie atomowe są super bezpieczne i w ogóle, ale... piecze nad tym sprawuje Sasin ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Erus: Oby tylko jeszcze przez rok. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale nasz kraj nie ma jej jeszcze dlatego, że dyskusja na jakikolwiek temat wygląda właśnie tak jak wyżej.


@wioslarz-umyslow: Idealista z Ciebie :)

Wiesz dlaczego nasz kraj nie ma jeszcze EJ? Powod jest prosty.

Od ponad 10 lat istnieje spolka odpowiedzialna za jej budowe. Gdzie sie podzieja znajomi krolika jak juz zostanie zbudowana?

Nie chodzi o to by zlapac kroliczka ale by gonic go.
Od ponad 10 lat istnieje spolka odpowiedzialna za jej budowe. Gdzie sie podzieja znajomi krolika jak juz zostanie zbudowana?

Nie chodzi o to by zlapac kroliczka ale by gonic go.


@gorzki99: ty już się skupiasz na poziomie wyżej. Ale to właśnie ze społeczeństwa, które właśnie tak dyskutuje ci ludzie się wywodzą.
Ale to właśnie ze społeczeństwa, które właśnie tak dyskutuje ci ludzie się wywodzą.


@wioslarz-umyslow: Ci ludzie zostali przez to spoleczenstwo wybrani. W normalnej sytuacji jak sie nie sprawdzasz w robocie to pracodawca cie zwalnia. Natomiast ci ludzie nie dosc ze nie zostali zwolnieni to jeszcze zostali wybrani na druga kadencje (i prawdopodobnie zostana wybrani na trzecia). Nie za dobrze to swiadczy o spoleczenstwie.
Nie za dobrze to swiadczy o spoleczenstwie.


@gorzki99: Zgadza się, i to właśnie napisałem pośrednio. Mało tego, o ironio, nie widzisz, że dokładnie powielasz ten sam wzór zachowania (argumentacji?) co ci głosujący na których tak tu smucisz tylko syczysz w innym kierunku.
Więc zamiast pchać społeczeństwo razem z grupą której tak bardzo nie lubisz, w dualizm ideowy, może warto nauczyć się dyskutować publicznie na lepszym poziomie i próbować podnieść poziom tego
próbować podnieść poziom tego społeczeństwa.


@wioslarz-umyslow: Pewno do szkoly kiedys tam chodziles? Za moich czasow byla taka lektura. Tytul: Silaczka. Kojarzysz?

Kojarzysz o co chodzilo glownej bohaterce i jak skonczyla? Podpowiem - nie za fajnie.

Nie miras, ja sie nie podejmuje zadan ktore z gory sa skazane na niepowodzenie. Szkoda sil i czasu.

Niemniej zaciekawiles mnie. I jesli masz chec to prosilbym o wyjasnienie jaki to schemat powielam i gdzie sycze.
Kojarzysz o co chodzilo glownej bohaterce i jak skonczyla? Podpowiem - nie za fajnie.


@gorzki99: Jasne, do każdego wyboru można sobie znaleźć wątek w lekturze czy tam książce fabularnej, nie wiem czego to ma dowodzić. Czytałeś kiedyś książkę „the secret”? Jak się bardzo chce to cały świat Ci sprzyja.

Niemniej zaciekawiles mnie. I jesli masz chec to prosilbym o wyjasnienie jaki to schemat powielam i gdzie sycze. BTW ja sie smieje
Jasne, do każdego wyboru można sobie znaleźć wątek w lekturze czy tam książce fabularnej, nie wiem czego to ma dowodzić. Czytałeś kiedyś książkę „the secret”? Jak się bardzo chce to cały świat Ci sprzyja.


@wioslarz-umyslow: Przyznam ze nie czytalem. Ja raczej wole realne podejscie niz "caly swiat Ci sprzyja"
Chocbym nie wiem jak chcial, z calej sily, to nie pobije rekordu w biegu na 100m ani nie zostne misstere swiata (biegac
Przyznam ze nie czytalem. Ja raczej wole realne podejscie niz "caly swiat Ci sprzyja"

Chocbym nie wiem jak chcial, z calej sily, to nie pobije rekordu w biegu na 100m ani nie zostne misstere swiata (biegac nie lubie a najladniejszy tez nie jestem). Woec chocbym nie wiem jak chcial to nie zadziala.


@gorzki99: Ja też nie czytałem a to był tylko durny przykład, że można dobierać sobie „argumenty” z czegokolwiek jak
Powiedziałeś, że nie warto zniżać się do jego poziomu, ale ty dokładnie to zrobiłeś, nawet niżej. Bo zamiast odpuścić dyskusję, to poszedłeś jeszcze niżej, bo napisałeś bluzgi nie mające w ogóle nic z tematem, ot wycieczka personalna.


@wioslarz-umyslow: Miras ale jst drobna roznica. Ja jestem anonem z neta. Moje zdanie jesli ktos juz je przeczyta i zrozumie niczego nie zmienia. Politycy, celebryci itp sa na troche innej pozycji. Niestety ale powinni
Koles stwierdza ze nie powinnismy miec elektrowni jadrowych bo w razie ataku beda pierwszym celem. To moze wrocmy do epoki kamienia lupanego? Jaskin i ognisk przeciez nikt nie zaatakuje bo po co. Serio nie widzisz debilizmu w argumentacji? Serio?


@gorzki99: mam wrażenie, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo specjalnie robisz takie głupie manipulacje. Już kolejny raz zwrócę ci uwagę, że wyraziłem swoje zdanie w postach wyżej a ty je ignorujesz
Powodzenia, bitwa zawsze będzie wygrana.


@wioslarz-umyslow: Dziekuje. Ale nie interesuja mnie wygrane bitwy. One nie decyduja o wynikach wojny (jesli juz lubisz takie porownania)

NIe ustosunkawales sie do niczego co napisalem wczesniej. Ani do tego ze ja jako anon mam niejak wieksze prawo do gadania glupot ani do tego ze koles gada glupoty (za co go pojechalem).

W zadnej swojej wypowiedzi ani nie obroniles kolesia ani nie pokazales gdzie sie myle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powodzenia, bitwa zawsze będzie wygrana.


@wioslarz-umyslow: Dziekuje. Ale nie interesuja mnie wygrane bitwy. One nie decyduja o wynikach wojny (jesli juz lubisz takie porownania)


NIe ustosunkawales sie do niczego co napisalem wczesniej. Ani do tego ze ja jako anon mam niejak wieksze prawo do gadania glupot ani do tego ze koles gada glupoty (za co go pojechalem).


W zadnej swojej wypowiedzi ani nie obroniles kolesia ani nie pokazales gdzie sie myle.
Mysle ze nie ma sensu dalej tego ciagnac, jak bedziesz chcial podniesc swoj poziom rozmowy z ludzmi to warto wziac te punkty, o ktorych napisalem bo na razie to wyglada jak betonowanie poltrafnych argumentow niz wymiana pogladow.


@wioslarz-umyslow: No nie ma. Staram Ci sie wytlumaczyc od samego pocatku ze dyskusje mozna prowadzic tylko z kims kto sie do tego nadaje. Popatrz - caly czas mnie obrazasz a ja mimo to z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mysle ze nie ma sensu dalej tego ciagnac, jak bedziesz chcial podniesc swoj poziom rozmowy z ludzmi to warto wziac te punkty, o ktorych napisalem bo na razie to wyglada jak betonowanie poltrafnych argumentow niz wymiana pogladow.


@wioslarz-umyslow: No nie ma. Staram Ci sie wytlumaczyc od samego pocatku ze dyskusje mozna prowadzic tylko z kims kto sie do tego nadaje. Popatrz - caly czas mnie obrazasz a ja mimo to z
@wioslarz-umyslow: Do platka sniegu mi daleko. Ale jak ktos usilnie nie odpowiada na pytania, nie odnosi sie do tego co zostalo napisane to po prostu obraza. BTW dalej nie doczytales co to zaimki osobowe i jak sie ich powinno uzywac? I Ty chcesz mnie pouczac i edukowac? Marny z Ciebie nauczyciel.
Ale moze za jakis czas wrocisz o watku, przeczytasz od poczatku i zrozumiesz co sie chce przekazac.
Jak pisalem wczesniej-to