Wpis z mikrobloga

#bron #gunboners #polska #adarma

Ehhh Prezes Fundacji Ad Arma wpisuje się w kacapską politykę. Ale to przykre, bo wiecie obrona konieczna super, broń dla obywateli super, złe opresyjne państwo itp. ale atom bleee bo ojej może coś się stać! No po prostu brak mi jest słów. Nie byłem może wielkim fane ale i tak jestem w #!$%@? zawiedziony.

https://twitter.com/HogaJacek/status/1586672245828632576
Variv - #bron #gunboners #polska #adarma 

Ehhh Prezes Fundacji Ad Arma wpisuje się...

źródło: comment_1667219457WwjozmqJMTKzBxCVJbtehM.jpg

Pobierz
  • 38
AdArma to juz chyba przy pandemi zaczęli isc zgodnie z przykazem z Kremla razem z całą konfederacją


@floojd: Być może, jakoś nie śledziłem ich mocno.
@Variv: ja bylem mocno wkręcony bo akurat zaczynalem pozwolenie robić w tamtym czasie. I strasznie duzo "wolnosicowych" wtedy poszlo w tryb full retard z przekazem od ruskich. #!$%@?, bo wiem, ze w samym srodowisku strzeleckim jest w opor osob ktore slepo wierzą w te #!$%@? Braunow i innych #!$%@? od akademii chłopskiego rozumu. Całe szczęście wielu z nich odbija sie przy pozwoleniu za #!$%@? akcje w przeszłości i zostaje na czarnym
@Variv: Idioci, ile takich atomowych jest w samej Europie czy nawet na Ukrainie? Najczystrza i najbardziej wydajna energia jaką kiedykolwiek stworzył człowiek. Dodatkowo, kilkadziesiąt/set etatów. Idioci normalnie.
W Polsce nic się ku**a nigdy nie opłaca, z łupkami było to samo.
za daleko szukasz. To nie jest zadne wpisywanie sie w costam. To jest publiczne przyznanie sie do bycia debilem.


@gorzki99: świetnie byłoby mieć elektrownie jądrową. Ale nasz kraj nie ma jej jeszcze dlatego, że dyskusja na jakikolwiek temat wygląda właśnie tak jak wyżej. Myślisz inaczej, to jesteś debilem. Masz inne zdanie niż obecnie popularne w telewizji albo mojej grupie społecznej, jesteś debilem. Nie chcesz szczepionki? Jesteś debilem. Chcesz szczepionkę? Jesteś debilem.