Wpis z mikrobloga

Chomikujecie gdzieś pudełka po zestawach czy wywalacie? Zajmują w ciul miejsca ale strasznie mnie boli serce na myśl o ich wyrzuceniu, niby zestawy kupuje dla siebie i nie zamierzam ich sprzedawać ale i tak mam z tym problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #lego
  • 15
@Qullion: Ja nie mam wolnych ścian :D Trzymam na razie pochowane w kartonach stojacych na szafach, w środku w szafach między ubraniami, w łóżku, ogólnie gdzie się da. Ale zacząłem się nad tym zastanawiać bardziej bo to trochę paranoja, gdzie nie zajrze tam pudełka po klockach xD
@tagan: Jak dla mnie to trzymanie pudełek ma sens tylko przy starych setach i ewentualnie jakiś specjalnych lub limitowanych. A tak to wszystko wywalam bo na co mi to, dla mnie otwarte pudełko już nie ma żadnej wartości i nie będę tego trzymał tylko po to aby być może po kilku latach dostać za używany set kilka złotych więcej. Tylko instrukcje zostawiam.
@Krmtzzz: Śmiechy śmiechami, ale nawet patrzyłem pod tym kątem :D a 250 zł miesięcznie jest klitka 3 metry kwadratowe do wynajecia i to jakieś 5 minut spacerem od mojego domu - tylko za te pieniądze można kupić jakiś secik co miesiąc, więc...
@tagan: póki mam miejsce to będę zbierać bo te pudełka są po prostu piękne i jako dziecko ono mnie zachęcało. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie wprowadzili czegoś takiego jak tekturowe tło, które można zamontować za budowlą aby wyglądało jak na obrazku.