Wpis z mikrobloga

@MPTW: nowe pugi są śliczne () skody są dziwne, ale oferują sporo jak w swojej cenie. KIA to klasyq, w Dacie nie idź bo to gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zeequen: Scala fajna to fakt, ale jakoś ten lift Fabii mi się podoba XD Dzięki za info o tej skrzyni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrAndurill: ogólnie te nowe auta to jakaś #!$%@? XD Wszystko jakieś takie bez duszy, samo Ci pas trzyma, a co do systemu asystenta pasa ruchu, miałem 2 takie sytuacje, że to #!$%@? mnie wrzuciło na przeciwny pas ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego #!$%@?, dla mnie motoryzacja się skończyła w 2010-12 roku , gdzie przestano produkować auta, żeby jeździły jak najdłużej wprowadzono ekologię i inne gówna. Gdybym miał
@MPTW: tam bębny są, do tego auta wystarczają. Clio V, sandero, duster tez mają bebny.

Za tą kase kupisz segment B (B+) i silnik z LPG, dołóż gware z serwisem na 4-5 lat i miej wszystkich miłośników używanego premium w dupie. Lejesz tylko przez ten okres paliwo i płyn do spryskiwaczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spoogie: Dzięki, właśnie tak myślę o zagazowaniu. Tylko MPI mało mocy ma i się zastanawiam czy wystarczy taki silnik.