Wpis z mikrobloga

@rafesto: ogarnij olejki CBD, ale idź do jakiegoś normalnego sklepu, który tym handluje a nie do jakiejś trafiki :) i powiedz o lekach jakie bierzesz, np na depresje
  • Odpowiedz
@billuscher U mnie to raczej były spoko, takie żywe kolory nawet odczucia słuchowe. A rzadko kiedy pamiętam co mi się śniło. Kiedyś o tym czytałem, ale nie wiadomo chyba do dzisiaj co dokładnie powoduje że sny są tak wyraźne.
  • Odpowiedz
@arkadi2020: ogólnie chyba nikotyna i wszystkie co są z nią powiązane działają na coś związanego z AChE i choliną a podobnie działające środki (np. galantamina) są oneirogenami wykorzystywanymi m.in w wspomaganiu wywołania świadomego snu
  • Odpowiedz
@rafesto: 5-HTP zdecydowanie. Kilku moich znajomych, którzy nie pamiętali prawie w ogóle snow, lub pamiętali słabo, po użyciu donosili o bardzo realistycznych snach owej nocy. Muszę jednak ostrzec, że ten suplement czasami wpływa również na treść marzeń sennych, i to w niezbyt pozytywny sposób. Bywa, że są dziwne, mroczne, nieprzyjemne, ale za to w chooj realistyczne. 200-400mg przed snem do kolacji, nie na pusty żołądek, ale radziłbym oczywiście 50-100mg na
  • Odpowiedz