Wpis z mikrobloga

#lifeinkolchoz odc 1. Nooo młody jak tam było co w weekend? Hehe no zaro kawe sie zrobi jesscze 10 minut do 6, bo w domu herbatę chlapałem, nooo tak wole jakos herbate se w domu bo kawke to w robocie, inaczej smakuje a do tego wiesz co... noo humorek musi byc lepiej robota idzie, noo tak mowie ci mlody ty tam nie wiesz bo mlody jestes, jo tu 30 lot robie to wiem coś o robocie, zawsze w 87 to przychodzil majster, taki Józek, ty nie pamietosz bo za mlody jesteś, no ale to przychodzil rano i tak zawsze heheh no Marianek lej kielicha żeby tokarka lepiej chodzila heheh, noo ty mlody nie pamietosz go ale to byl majster mowie ci jak zrobil to raz a porzadnie, porządek był taaak jest, teroz widzisz ci mlodzi nic nie umia, wszystko na tacy podac, wiecie co... kto to widzioł, zawsze imieniny były to sie flache na wierzchu trzymało i majster czy stary nawet nie parksnął, a tero ten nowy prezes dejcie spokoj... ale oczy się otworzą, no mowie ci. O widzisz jak ten inzynierek rysunki drukuję, co to mo byc rysunek?! a po co mi na oko zrobie, baran jeden bedzie mi tu opowiadał glupoty hehe. O 12 druga kawke sie wypije, noo... później w domu jeszcze jedna do setki chlapne, do telexpressuu, wczoraj godali o tych pedałach z LPG. Noo to leć młody do jutra, szkoda ze komuny nie pamietosz byś widziol co to był porządek.
Pobierz Francesco123 - #lifeinkolchoz odc 1. Nooo młody jak tam było co w weekend? Hehe no za...
źródło: comment_1667208162DSJ4cRbONNu4LWRvdPUjKK.jpg
  • 6
@Francesco123: ja pracuję z takimi, jest ich 6 (3 lata temu było 12) mam ich po sobą. Trzeba nauczyć się nie zwracać uwagi na ich komentarze na temat PEŁO i Tuska, nie psioczyć przy nich na kościół, udawać że geje to wcielenie szatana. Tylko ta taktyka pozwala mi manipulować nimi i #!$%@?ą na moją wypłatę niczego nie świadomi.