Wpis z mikrobloga

@ChamskoCytuje: i vice versa - mam taką budowę że mam grubą dupę (zawsze miałem) więc żeby kupić spodnie to muszę kupować takie na zawodnika NBA i je #!$%@? podwijac. A ja mam 180+ co mają powiedzieć ci biedni miezczyzni 170cm
@ChamskoCytuje: @olesh: Nie możecie pójść do normalnego sklepu i zapytać sprzedawców? REV'it, Dainese, Shima, Held i wielu innych producentów mają w ofercie rozmiary tak skracane, jak i przedłużane i tak modele z krojami na szczupłe śledzie, jak i pulpety. To nie RST gdzie wszystko szyją na jeden krój gdzie trzeba być zdrowym chłopem, żeby dobrze ich skóry leżały.
Nie jestem szczupłym śledziem, ale jestem gibonem, mam dlugie ręce i nogi,
@ChamskoCytuje: Czemu producenci ubrań są tacy upośledzeni? Za każdym razem jak szukam czegoś na umięśnioną osobę to wygląda to tak, że każde jest tego samego rozmiaru tylko dłuższe? Jakby wszyscy byli patyczakami tyli różnili się wzrostem XD


RST z tańszych, Dainese , NFmoto Leathers - totalnie szyte na miarę ... pewnie wiele innych.
No i jak jesteś szczupły to szukaj opisów race fit, bo zazwyczaj są bardzo ciasne i dopasowane, u
Pobierz Jofiel - @ChamskoCytuje: Czemu producenci ubrań są tacy upośledzeni? Za każdym razem ...
źródło: comment_1667201298TazLGqtBMHrWf5FXR7k5kI.jpg