Wpis z mikrobloga

Myślę nad zmianą linii, obecnie siedzę na suppie. Co polecacie z własnego doświadczenia? Myślę nad topem albo junglą, ale z tą junglą to nie wiem czy psychicznie da się to wytrzymać

#leagueoflegends
  • 6
@ElLama: top jest spoko, tylko musisz pamietac o jednym - 4 na 5 gier twoj jungler ma Cie totalnie w dupie. Nikt nie przyjdzie Ci pomoc, chociaz bedziesz pingowal 30x. Padniesz na poczatku, lub #!$%@? ustawi sie fala, a masz ciezki matchup - to masz zdrowo #!$%@? i nic zbytnio nie idzie z tym zrobic bez pomocy junglera (ktory nie przyjdzie, bo bedzie nianczyl 0/4 adc, lub farmil jungle( ͡°
@Boban1992: Mam pograne parę gierek na topie z uwagi na to, że raz na ruski rok nie dostaję tego suppa i powiem szczerze ani razu nie spingowałem junglera. Jak #!$%@?łem, to po prostu #!$%@?łem, trudno się mówi. xD Zresztą co miał przychodzić, jak kończyłem 3/3 linię z Nasusem, to i tak skończyłoby się doublekillem.

Jedyne, co mnie jeszcze odwodzi od grania topa jest właśnie to, że straszna #!$%@? z tym counterpickiem
@Agilled: W sumie fakt, od nowego sezonu parę zmian na jungli chyba ma być takich znaczących xD

Kupiłem to konto w ironie IV z mega niskim mmr, ciekawe co tam zastanę XD