Wpis z mikrobloga

@CreativePL: Beka z typa, jeszcze niedawno się ze mną kłócił na YT o wizerunek policji. Nie mógł zrozumieć że chcemy policji do której można podejść i spytać się o drogę, policji która pomaga babuleńkom wnieść zakupy, policji której ufamy i wiemy ze zostaniemy potraktowani z szacunkiem. Uważał ze policja nie jest od lubienia, pieprzył coś służbie xD No to szybko poszło, tyle z tego powołania.
podobno miał postęowanie dyscyplinarne za to że poszukiwany psiknal mu gazem i uciekł. kolejne postępowanie jakie miał które się nie zakończyło to za tatuaże - tak piszą na grupkach ale ja tam nie wiem
@CzekamNaDnie: wiedziałem ze ktoś się przywali do tego. Policja oprócz ścigania bandytów ma także być przystępna dla obywatela. Przykład może dałem z dupy ale chodzi mi o to ze marzy mi się żeby policjant był godny zaufania. W USA lokalne społeczności fundują policjantom nawet świetlice gdzie mogą sobie kimnąć w przerwie, zjeść coś. Jest więź ze społecznością. U nas jest wzajemna niechęć i strach przed policjantem. W Hiszpanii np policja zaproponowała