Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #przegrywpo30 #szaramyszkadlaanonka
Jakiś czas temu dodałam post że chętnie poznam kogoś na wykopie. Chciałam by brzmiał lekko, trochę śmiesznie i o dziwo ilość komentarzy i like mnie zaskoczył.
Jaki był efekt tego wpisu? -9 wiadomości prywatnych. Zgłosiło się kilku panów bezrobotnych, jeden na rencie, dwóch którzy wysłali wiadomość ale szybko ją usunęli że nie miałam czasu odczytać. Dwóch normalnych i trzech debili za przeproszeniem.
Jeden nawet dobrze się maskował, ale po dłuższej rozmowie chciał zdjęcia figury i hehe najlepiej bez stanika. I jak tu Was traktować serio? Doprawdy jestem przeciętną, dość zadbaną i zgrabną kobietą z pracą, wyższym wykształceniem i zainteresowaniami. Nie szukam Chada, chcę kogoś podobnego do siebie a piszą do mnie ludzie z problemami. Ehh czas kupić drugiego kota...
  • 26
  • Odpowiedz
@Szatynka: normalny (pewny siebie) facet na ogół nie szuka bab przez internet, mniej normalny anonek-spierdonek (ogarnięty zawodowo i do pewnego stopnia życiowo) pewnie ma za niską samoocenę żeby do kogoś napisać, więc zostaje cała reszta xd
a ty sama do ilu napisałaś?
  • Odpowiedz