Wpis z mikrobloga

Mam na tej stronie konto 8 lat i nigdy nie miałam blokady, zaś w tym roku dostałam już drugą blokadę i to za wrzucenie linka do strony w domenie prestiżowego uniwersytetu. Pierwszą dostałam za to, że się zalogowałam na konto znajomej wiele lat temu (nie wykonałam żadnej czynności, po prostu się zalogowałam).

A teraz czytam takie rzeczy:
https://www.dobreprogramy.pl/@neron86x/ama-z-kajakarka-karolina-naja-pokazuje-ze-wykop-coraz-bardziej-traci-znaczenie,blog,116846

Może moderacja po prostu zagra w otwarte karty i po prostu powie nam, że mamy sobie iść?

To był taki przytulny portalik, szkoda patrzeć na jego śmierć, a podobno wykrwawia użytkowników, jakby mu rozcięto aortę, zwłaszcza w dobie wielkich amerykańskich korporacji monopolizujących treści w Internecie.

#wykop #wykopki #smutnazaba #przegryw
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiziaa: ale faktycznie, coś jest na rzeczy z tym spadkiem "odwiedzalności" Wykopu. Bo wiadomo, że rdzeniem tego portalu są użytkownicy i publikowane przez nich treści. Na mikroblogu w ostatnim czasie wyraźny zastój, a na głównej to szkoda gadać - totalny spam i "gadzinówka" polityczna.
@fiziaa: portal utrzymują reklamodawcy, a ci nie potrzebują jakości tylko ilości. Więc to ma być portal dla motłochu, z patostrimami i walkami patusów, pudelkiem, kopaczami napompowanego balona, gołymi dupami i innymi najtańszymi rozrywkami, bo tych najwięcej. Michau bez jajek tylko trzyma poziom za pomocą moderacji.