Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mireczki, potrzebuje pomocy/porady co robić.
Tldr.


Odrazy zaznaczę że tekst może być haotyczny, jestem jeszcze w nerwach.
Zostalem zaatakowany przez nożownika,
na szczęście wraz z dziewczyną siedzieliśmy w samochodzie,
była 20, o tej godzinie jest już ciemno, chcieliśmy wyjechać do sklepu a na drodze wyjazdowej, nieznany mi gość, młody, na oko 20lat szedł w moją stronę, to normalne, często przechodzą tam ludzie w stronę parku.
Zwolniłem aby go ominąć, ten jednak szedł bezpośrednio wprost na mój samochód, stanął przed maską torując mi drogę, odrazu wycofałem, ten wyciągnął nóż z kabury przy pasku i rzucił się na samochód, nie wiele myśląc odrazu ruszyłem by uciec, wbił mi nóż w maskę i chciał wybić szybę po stronie pasażera, na całe szczęście, bez dziury na zdjęciu i paru rys nic się nie stało
Sprawa odrazu zgłoszona na 112 ale co dalej?
Niby kogoś wysłali ale bez zgłoszenia na komendzie nie dostaniemy nawet informacji że go znaleźli i jesteśmy bezpieczni, a nie dowiemy się nic do momentu aż nie będę miał wycenionej szkody na samochodzie (°°
I tu pytanie co dalej?
Napewno zgłosimy sprawę, od znajomych dostaliśmy pałki i gaz pieprzowym, ale oboje pracujemy o różnych godzinach i często wychodzimy/wracamy w środku nocy
Ale co mogę jeszcze zrobić, nie ukrywam, tak nie może być że będę się bał pod własnym domem, że taka sytuacja się powtórzy i już nie uda się uciec
Ba, Martwi mnie, że patus będzie chciał się mścić za to, że go sprzedałem ( _)
Picrel śladu po nożu
#pomocy #112 #samoobrona
Comboman - Mireczki, potrzebuje pomocy/porady co robić.
Tldr.
SPOILER

Odrazy zaznacz...

źródło: comment_1667081836VnJjR8ZLRCEkjXAUNn5o2J.jpg

Pobierz
  • 7
@Comboman: ale on specjalnie akurat was chciał zaatakować? Może po prostu się napatoczyliście, a on sam rano nawet nie będzie pamiętał co i gdzie robił. Sprawa ogólnie #!$%@?, mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze
Każdy sąd cię uniewinni.


@ChwilowaPomaranczka: Żaden sąd. Prędzej dostałby zarzuty i jeszcze dodatkowo w przypadku gdyby coś poważniejszego zrobił ćpunowi to by płacił odszkodowanie.

@Comboman: Jeżeli wyjeżdżałeś z własnego domu/działki to najlepiej od teraz jak nie będziecie z dziewczyna wychodzić na piechotę z tego domu tylko zawsze w samochodzie przez najbliższe kilka tygodni. Pamiętając przy tym żeby mieć zamknięte drzwi i obserwować czy ktoś się wchodzi przez bramę.

Ogólnie bardzo