Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie zawsze te klimaty "więzienne" u Bystrzaka. Czyli wyzywanie od "cweli", oskarżanie o "rozprucie się", mowa o "pucowaniu się", gadka o "konfidentach" itd.

A to takie gity, że w obrębie podwórka jest jeden typ co siedział za dragi, Kaczor siedział za młodych lat za jakieś gównosprawy, Rusek siedział za alimenty, Parobek przesiedział 45 dni za alimenty no i na szczycie tej szajki i grypsujących charakterniaków Sylwester który nie siedział w więzieniu, ale za to stracił prawko za prędkość oraz dał się złapać z trawą w Sobótce (wielkie miasto, pewnie wielka obstawa była). Do tego żołnierze potężnego Gita czyli Szablozębny dla którego każdy oponent z donejta jest "cwelem" albo Ślepy (który notabene siedzi za to że po raz 500 jechał po pijaku) który każdego donejtora "ruchał do dupy". Potężna grupa przestępcza.

Jakiś fejter napisałby, że to chłopaczek ze wsi, który słucha patorapu.

Ale ja jestem bystry człowiek i wiem, że ten gość to charakterniak, git, grypser. Krótko i na temat.

#bystrzaktv #patostreamy
  • 3
@kwaszonyoguras: to nie są jakieś świeże sprawy, z tym złapaniem z zielskiem to było w jakiejś gazecie tam ich lokalnej i nawet zdjęcie (takie z oddali, nic wielkiego), a o prawku i sam się przyznawał i donejty wiele razy leciały które skipował zanim się nie poddał i nie powiedział sam o tym