Wpis z mikrobloga

@SiegfriedvonMarienstadt:

W imieniu Polaków i Rzeczpospolitej, chciałbym podziękować Niemcom


Mów w swoim imieniu jak już. Niemcy #!$%@? całą Europę bez mydła w imię własnej wygody gdyby wiedzieli że to się tym razem na bank uda. :P zrozumieli że z russkimi przez najbliży czas już nie zrobią dobrego interesu i pora zmienić kierunek zamiast iść na dno razem z nimi i to jest jedyny powód dla którego zaczynają działać. Żeby pokazać jacy
@sevenofnine: Nawet jeśli przyczyny są takie, jak opisujesz - nie mam nic przeciwko.

A nawet jestem za. Przede wszystkim, trzeba pokonać Rosję. Nie akceptujemy w środowisku ludzi: - ludożerców.

Do tego wniosku prowadzi wiele dróg. Każda jest dobra.

Jako germanofil wiele razy już powtarzałem, że Niemcom zajmie dużo czasu, żeby odbudować swoją wiarygodność. Reputacja Niemiec jest dosłownie i w przenośni - w gruzach.
@SiegfriedvonMarienstadt: Oburzyłem się bo gorsze rzeczy robili niemcy 70 lat temu a teraz chcesz im dziękować w imieniu nas wszystkich i RP bo łaskawie zaczęli wspierać ukrainę po pół roku wojny gdy mieli na to multum okazji wcześniej. Dla mnie jest jasne na co liczyli i czyim kosztem. Nie pykło to teraz zmiana barw. Masz rację, russkim trzeba #!$%@?ć, natomiast jestem pewien że gdyby niemcy nie mieli armii na poziomie bliskim