Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem, którego nawet nie znam przyczyny. Barwy w mojej grze zmieniły się nagle na czerwony żółty i czarny, a gdy tylko się poruszę czuję się jakbym dostał flashbanga w csie, bo cały ekran mam na biało i właściwie nic więcej nie widzę. Ktoś ma pomysł, co może być tego przyczyną? Jeszcze wczoraj wszystko działało dobrze, a tu nagle takie coś. Spójność plików sprawdzałem, nic to nie dało. Powyłączałem także mody graficzne na oświetlenie w grze, ale to również nic nie wskórało
#skyrim
Snipes - Mam pewien problem, którego nawet nie znam przyczyny. Barwy w mojej grze zmi...

źródło: comment_1667032635qGkONRmZZwwdpu9s2QDM9D.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Snipes: a uruchamiałeś np. grę od nowa, i też jest takie coś ( w sensie, rozpocząć nową grę)? Wygląda na to, że save mógł się skiepścić. Ewentualnie możlwie, że z samą lokacją coś się stało, bo widzę, że jesteś w jakimś lochu, próbowałeś wyjść do otwartego świata?
Również, jako że to Skyrim na modach, może być tak, że jakiś nieznaczący mod może to powodować, i żeby to sprawdzić który to, musiałbyś
  • Odpowiedz
@Snipes: No cóż, taki urok Skyrima na modach, prawdopodobnie tak jak piszę, save się zepsuł i jest dupa. Żeby jeszcze się upewnić, najlepiej wczytaj jakiś wcześniejszy save, jeśli masz, i sprawdź czy jest to samo.
Sam się ostatnio o tym przekonałem, gdy zrobiłem sobie całkiem fajną, ale rozsądną składankę modów, i robiąc wątek towarzyszy, w momencie tuż po pogrzebie Kodlaka, gdy trzeba wejść do Jorrvaskr wziąć jego fragment Wuuthrada, gra dostawała
  • Odpowiedz
@bary94pl: Postaram się na ślepo jakoś ukończyć tę lokację, bo dopóki nie skończę wątku tam to nie mogę gdzie indziej się teleportować a i tak z tego co widzę, to większość zadań jest w podziemiach. Mam nadzieję, że na podstawowej mapie nie będę mieć tego czegoś, bo trochę czasu już spędziłem przy tym save
  • Odpowiedz
@bary94pl Udało mi się naprawić to w dość nietypowy sposób... Przez przypadek zginąłem i nagle wszystko się zmieniło jak było przedtem. Skyrim na modach jednak to stan umysłu
  • Odpowiedz