Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IGorgonzolass: nie ma stresu. Teraz Jest taka technologia że jak chirurg szczękowy podczas zabiegu kazał mi wstać z fotela i zjechać windą dwa piętra niżej na rentgena to największym problemem było jak złapać wszystkie jego narzędzia w dwie ręce i niez zgubić tego w windzie i się nie udlawic od tych kombinerek w ryju
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mamswojewady: no ja tam nie korzystałem nigdy z tego, ale nie miałem też wyrywanych 8 a teraz mnie to czeka xD więc wolałbym zmniejszyć jakoś czynnik stresu

@IGorgonzolass: ja miałem rwaną 8 to nic nie poczułem (tzn po znieczuleniu oczywiście) i trwało to 5 sekund. Ale wiadomo z 8 to różnie bywa, zależy jak siedzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@IGorgonzolass: ja miałem taką operacje na ryj że w pewnym momencie (po 6godz leżenia na fotelu) pani powiedziała że wykorzystaliśmy limit znieczulenia tradycyjnego ale ma środki na czarna godzinę. Dała mi łyka z takiego tradycyjnego kieliszka lekarskiego. Takiej bomby to ja nie miałem po szampanie na komunii. Daj spokój ósemek masz maksymalnie 4 w pysku to cie #!$%@? na jednej zwrotce zenka Martyniuka. Do refrenu chłop nie dospiewa jak będziesz szczerbaty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieteczasy2: wyłóż sobie pianką tą tackę gdzie odkładasz graty. Dźwięk upadającego metalowfgo narzędzia do metalowej miseczki robi efekt. Reszta to tam #!$%@? ta wasza robota. Gorzej jak klucz dynamometryczny przekręci za daleko implanty i czuć jak szczękę rozrywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a tylko podobno jest spora różnica między górną a dolną


@_kapsel: w sensie?

@IGorgonzolass: ja miałem rwaną z góry to jak pisałem, parę sekund roboty i praktycznie zero dyskomfortu później (wiadomo musiało się zagoić ale poza tym nic). Koleżanka miała rwaną z dołu to 3 dni ledwo żyła