Wpis z mikrobloga

Proszę państwa, hańba, wstyd, oszustwo. I to Polak Polakowi.

Tldr


Odstawiłem #alkohol na dobre. Od półtora roku jestem w poszukiwaniu dobrego zamiennika. Oprócz piwa Magnus nie znalazłem nic, co nie byłoby zbliżone do swojego odpowiednika lub nawet lepsze niż #piwo do wypicia w barze.

Az do dziś.

Wyjechałem na wakacje, padło na #wlochy. Jestem w sklepie i widzę napój słodowy. Kupiłem. Otworzyłem. Napiłem się. Proszę państwa, proszę sobie wymyślić wymieszane karmi z kwasem chlebowym na miodzie. No coś cudownego. I wiecie co mną wzburzyło najbardziej? Producent. #vanpur Cybernetyki 7. To jest rozbój w biały dzień, a by wywodzić płynne dobro narodowe, a nam nie zostawić nic. Jestem oburzony.

Od razu chciałem zadzwonić do nich i zapytać w czym #biedronka jest gorsza od włoskiego hipermarketu, ale nie mają telefonu do biura obsługi klienta na stronie
AdamKonarskiz_Katowic - Proszę państwa, hańba, wstyd, oszustwo. I to Polak Polakowi. ...

źródło: comment_166697522043H42XZona8A11SshEzLIa.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Adam_Konarski_z_Katowic @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Zależy kto czego szuka w piwie i w tym wypadku nie ma znaczenia czy to bezalkoholowy trunek czy nie. Ja osobiście lubię piwo, które jest orzeźwiające, wytrawne, mocno chmielowe w smaku i aromacie a do tego mocno goryczkowe dlatego moje ulubione bezalkoholowe to Miłosław IPA i Mini Maxi z Pinty. Nie sądzę zatem żeby coś w jakimkolwiek stopniu podobnego do karmelowego ulepa jakim jest Karmi mogło mi zasmakować,
  • Odpowiedz