Wpis z mikrobloga

Miruny, czy ten komputer styknie teściom do przeglądania internetu i pracy biurowej tak, by mieli spokój na dłuższy czas?

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-lco-pro-2110-i3-9100f-8gb-ssd-240gb-geforce-gt710-windows-10-home

Wiem, nie ma wszystkich informacji, typu producent RAMu, a SSD chyba nie jest najlepszy (?), ale teściu sobie wypatrzył w markecie, a ja nie jestem na tyle zorientowany, zwłaszcza w prockach, by mu doradzić w wyborze gotowca.

#komputery
  • 8
@metalowy_pasterz wszystko styknie do tych zastosowań, a jednak człowiek chciałby wrzucić najlepsze co się da w tej cenie. Choćby tak na zapas :-) bo nigdy nie wiadomo czego będzie potrzeba w przyszłości.
Tutaj tak średnio dobrane podzespoły. Zastosowana grafika jest słabsza niż integra (której i tak tu nie ma). Zatem da się lepiej, nawet w tej cenie :-)

Monitor jest?

#majk3lskladapcty
@10129: no właśnie wskazany jest z windowsem

@majk3l: monitor jest i pozostałe pierdoły ze starego kompa, który już chyba po prostu nie dźwiga systemu. Ktoś im tam ponoć robił reinstalkę i niewiele to zmieniło.

Pytanie, czy da się lepiej w gotowcu, bez składania podzespołów :)