Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś doświadczenie z leaseplan #leasing #motoryzacja #samochody #bmw

Znalazłem takie ogłoszenie : https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-5-serie-530d-dakota-akt-tempomat-ogrz-fotele-salonpl-vat23-ID6EN2GF.html?fbclid=IwAR000zhfa5SrTz_yeycc4nxaniCfly1AV4B2ftKP-x5hDd-OxoxBuX_IDGg

Dość słabo auto wyposażone, ale z tym przebiegiem cena i tak jest niska. Z historia pojazdu GOV nic nie wynika.
Kontaktowałem się z nimi, ale niestety na wycenę rzeczoznawcy trzeba czekać parę dni.
  • 12
@xspeditor: Tak, ja kiedyś finansowałem od nich auto dla siebie. Spoko, na miejscu dają pełen wgląd do auta. Typowe poleasingowe furki. Na minus to, że jak auto jest od innej DG to ludzie co raz częściej dbają o auta i zmiana oleju co 10k czy 15k km staje się standardem, a w przypadku aut w najmie wymiany są zgodnie z producentem tj. co 20-30k km. Ale to jedyny defekt.
@xspeditor: Jak to auto poleasingowe. Sprawdzić co się da i gdzie się da. Mogło nie mieć serwisów albo być po wypadku. Loteria.

Aa wycena rzeczoznawcy za kilka dni? No według mnie kpina. Ogłoszenie wisi od 22.10, więc wycena powinna być wysłana jeszcze tego samego dnia kiedy o to zapytałeś. Jak mnie ktoś o to pytał, to przeważnie w ciągu godziny, dwóch miał wysłaną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OptiFinance: @piwakk: o serwisowaniu wiem. Największy problem jest taki, że nie wiadomo kiedy będzie kontakt od nich, a teść jutro chciał jechać kupować inna. I teraz nie wie czy czekać na info o tej, czy odpuścić temat i jechac oglądać inną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wunderbaum: dzięki, ale to dla teścia. Wiek 60+, wcześniej 15 lat jeździł e60 z 530d i teraz tylko 530d było szukane. Cena wynika z brak jakiś wizualnych pakietów z zewnątrz. Wygląda jak korpowoz dla jakiegoś wyższego korpossczura.