Wpis z mikrobloga

Nadal uważam że Fallout 3 jest najlepszą częścią z serii ze względu na mroczny unikalny klimat ale główną robotę robi akcja gry w zniszczonym Waszyngtonie co daje możliwość zwiedzenia zniszczonego Kapitolu, pomnika Waszyngtona, różnych muzeów itp.

Pamiętam że mega było to że gdy zabijemy prezentera radiowego to na jego miejsce pojawia się inny, gdy go zabijemy to w radiu pojawią się kodowane numeryczne wiadomości.

Co wracam do tej gry to samo latanie po ruinach Waszyngtonu i czytanie wiadomości w terminalach daje mi dużo frajdy i za każdym razem odkrywam jakieś nowe wiadomości czy ukryte questy.

#fallout #fallout3 #gry #staregry #nostalgia
  • 25
@czlowiekzcegla: Heh, w Falloucie 1 i 2 z tą moralnością to też nie jest tak różowo. W takim Den - świetny wybór czy zostać łowcą niewolników, co zablokuje ci masę aktywności, czy nie. NCR jako "dobre imperium" i Enklawa "XXIII wieczni Naziści. W Falloucie 1 nawet może próbowali coś takiego wprowadzić, ale wydawca blokował (np. w Junktown początkowo znacznie lepszym zakończeniem dla miasta było jakby Gizmo został burmistrzem). Tak naprawdę dopiero
@jedlin12 Zostanie łowcą niewolników wcale nie blokowało aż tak dużo aktywności, do tego na początku gry było dość opłacalne, bo po każdym polowaniu dostawało się przyjemną wypłatę. Jak każda decyzja w grze miało to swoje plusy i minusy. Przechodziłem F2 wielokrotnie i nie raz grałem jako łowca. Nigdy nie czułem, że dostaje przez to od gry mniej zawartości. Wręcz przeciwnie czułem, że dostaje zawartość, której nie ujrzą ludzie grający dobrymi postaciami. Coś
@czlowiekzcegla: Racja, niby Enklawa ma jakąś swoją ideologię, ale jako całość jest strasznie biednie napisana, a ich filary są strasznie cherlawe, gdzie sami nie są w stanie wyjaśnić różnicy miedzy nimi, a tymi co mieszkali na kontynencie, co już czyni ich mniej trzymającymi się kupy niż naziści. Dodatkowo chcą wybić wszystkich by przejąć z powrotem kontynent, gdzie znowu będą mieli kontakt z radiacją i nie zostaną uznani za "czystych ludzi". Zwyczajnie