Wpis z mikrobloga

@Neobychno: Jak ktoś przyjeżdża do kraju, to on powinien się dostosować do warunków tam panujących, nie odwrotnie. ¯_(ツ)_/¯


@vrim: Czyli rozpisanie, jak segregować śmieci pomoże w tym.
  • Odpowiedz
Jak ktoś przyjeżdża do kraju, to on powinien się dostosować do warunków tam panujących, nie odwrotnie. ¯_(ツ)_/¯


@vrim: *nie dotyczy polaków emigrujących na zgniły zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a co za problem nauczyć się 4 wyrazów? i po co to żałosne wycieranie mordy husarią i co ona ma wspólnego w tym temacie? plastik, bio, metal, mieszane. takie trudne do zapamiętania? oni chcą tutaj normalnie funkcjonować?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: typowy wykopkowy idiota z ciebie, zawsze musisz mieć rację, nie? ja pier... wspolczuje osobom z twojego otoczenia w codziennym zyciu


@pomywacz: wow, takiego szybkiego meltdownu to przyznam, że się nie spodziewałem. I to jeszcze tylko dlatego, że twoją wypowiedź zacytowałem xD
  • Odpowiedz
@Neobychno: Szczerze mówiąc trochę sie z tym zgadzam.
Czy np w UK lub DE są wszędzie tabliczki w języku polskim? Nie Chyba ze ktoś sie w----i na polaków i wywiesi jakąś kartkę. Bo to nie kraj powinien dostosowywac sie do imigrantów tylko imigranci do danego kraju. To Ukraińcy powinni korzystać z tłumacza googla a nie polacy wieszać tabliczki po Ukraińsku.
Inaczej na naszym terytorium stworzymy sobie pewną mniejszość która ani
  • Odpowiedz