Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: Ale komentarza kacapskie na interii. Ataki na Ukrainców, zaprzeczanie w żywe oczy, że tam nie ma Kraba tylko niemiecka haubica i to wszystko ma 98% plusów od troli.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Wiem o tym. Ostatnimi dniami jeszcze wiecej tego typu artykułów w ru mediach niż dawniej. Przoduje własnie opisywanie komentarzy interii. W sumie od lutego komenty były zablokowanena długi czas stąd w Rosji nie mogli tworzyć tych artykułów ''streszczajacych'' je.
  • Odpowiedz
@ArtBrut: Z artykułu wynika, że ma jakieś stanowisko dowódcze jednostki ogniowej, co miałoby nawet nieco więcej sensu. Z tego co słyszałem (do zweryfikowania), kobiety raczej unikają służby jako załoga czołgów/haubic, gdyż jest to bardzo wymagająca fizycznie praca, począwszy od takich bzdur jak załadowanie ciężkich pocisków do wnętrza pojazdu (20 kg dla pocisku czołgowego 120 mm, 40 kg dla pocisku artyleryjskiego 155 mm). Przy okazji jest to mała wskazówka dlaczego tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: i należy dodać że Interia jest temu w 100% winna bo mogłaby to sprzątać albo wyłączać komentarze pod artykułami o wojnie. Więc Interia to rosyjski portal propagandowy.
  • Odpowiedz
Z tego co słyszałem (do zweryfikowania), kobiety raczej unikają służby jako załoga czołgów/haubic, gdyż jest to bardzo wymagająca fizycznie praca, począwszy od takich bzdur jak załadowanie ciężkich pocisków do wnętrza pojazdu (20 kg dla pocisku czołgowego 120 mm, 40 kg dla pocisku artyleryjskiego 155 mm).


@wjtk123: ta pani w AHS 2s1 goździk ma inne zdanie na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą, załoga to nie
mojemirabelki - > Z tego co słyszałem (do zweryfikowania), kobiety raczej unikają słu...
  • Odpowiedz