Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: Tromba duzo opowiada, a wchodzi jak wszyscy widza. Mysle, ze kasa na podroze by sie znalazala(dziwne ze musialby brac od Friza/ekipy) a tym bardziej by sie zwrociła. Tylko do tego trzeba miec rozsadne podejscie. Podrozowac ale z mysla ze to nadal praca, czyli nagrywac jakies ciekawe miejsca, atrakcje itp, zrobic kilka odcinkow.... Ludzie uwielbiaja odcinki podrozowania, co pokazaly Stany,. Ale jesli ktos woli jechac na wakacje i nagrac na odczepne
@Kamilek2323: Ja np. lubię kontent jedzeniowy. Można zobaczyć nowe knajpy, fajnie się ogląda do obiadu. Niepopularna opinia, ale ja np. nigdy nie trawiłam większości filmów Wery, a odpalałam sobie Martę czy Marcysię. Ogólnie Wera zawsze była na końcu z ekipowiczów. Może kwestia słodkopierdzącego głosy, który mnie irytuje, chociaż już trochę od niego odeszła.
Mukbangi za to nigdy mnie nie przekonały i racja z tymi, że to nie jest zdrowy kontent.
@danoneek: Może promować złe nawyki żywieniowe i wpływać na zaburzenia odżywiania zwłaszcza u młodych odbiorców. To ogólnie też nie jest tylko jedzenie i gadanie, ale np. słynna była czy jest laska, która była mega szczupła a pochłaniała np. 20 000 kalorii. w ogóle mam wrażenie, nie wiem czy tak jest, że fenomen tego formatu zaczął się od ludzi pochłaniających ogromne ilości żarcia, nie tylko siedzących i gadających. Dodatkowo jutuberzy często
@philosophy: A to takie gadanie, piłkarze reklamują co chwile Pepsi, Coca-Cole, Lay's czy McDonalda. Nawet na meczach są reklamy. Zresztą zawsze mnie bawi to gadanie, że ktoś promuje złe nawyki. Wcale za naszych czasów idole tego nie robili ¯\_(ツ)_/¯