Wpis z mikrobloga

Live: Rozmowa Marka z Natalią. Marek, który zatruwał życie Oli, że jest nielojalna i wystawia go, gdy mu się dupa pali, teraz stwierdza, że w przypadku podmianki nikomu się dupa nie paliła i nikt nie był zagrożony (w sensie ani on, ani Wentyl). Wymuszał na Olce, by się zadeklarowała, czy wybierze jego czy Grześka, gdy ta chciała, by stanął za Natalią. Natalia próbuje dowiedzieć się od Marka, czy ma u niego szanse, czy też on woli Gabi, a ten nie potrafi odpowiedzieć wprost, tylko kluczy i zwodzi ją. Co za hipokryta. Bez kitu.
#hotelparadise
  • 10
@heheszka2: właśnie dobrze ze to zauważyłaś. Z początku starałem się mówić każdemu wszystko jasno, ale kiedy widziałem jak to w willi się dzieje to zaczlem robić jak inni.
@Marekhp: Tyle, że obecna sytuacja Natalii jest inna, niż ta, w której Ty byłeś, gdy dokonaliście podmianki. Wtedy nie byłeś zagrożony, bo Natalia chciała za Tobą stanąć, więc deklaracje Oli do niczego nie były Ci potrzebne. Natalia jest obecnie zagrożona, okazała Ci wcześniej lojalność i nie zrobiła niczego wbrew Tobie, a Ty ją wystawiasz dla nowej dziewczyny.
@heheszka2: deklaracja Oli była mi potrzebna dlatego ze wcześniej ona mi obiecała cos. Kolejna rzecz to jest program idąc tu wiedziała ze trzeba dokonywać wyborow, gdzie ja w parze z nią musiałem dokonać już dwóch. Dlatego tez o deklaracje pytałem. Przecież wiedziałem ze mnie nie wybierze tylko chciałem żeby mi to prosto powiedziała.
@Marekhp: Marek nie mogę do Ciebie napisać na PW. Chciałem Ci tylko powiedzieć że jesteś moim ulubionym uczestnikiem programu w żadnej edycji nikt nie bawił mnie swoimi rozkminami, czy sposobem wypowiedzi tak jak ty. Dzisiejsza rozmowa z Gabi wieczorem i myślenie o innych Grzesiach to dopiero była beka. Życzę ci samych sukcesów bo ciekawa z Ciebie osoba. Dobrze że jesteś.
@Marekhp: Dręczyłeś ją. Nie jest Twoją rolą kształtowanie w niej hartu ducha czy wychowywanie jej. Nie chciała z Tobą być w parze, ale była na tyle lojalna, że znalazła sposób, byś nie odpadł (a mogła zgadać się z nowym i bez słowa sprawić, byś wyleciał).
Marek wykorzystał sytuacje z motylkami żeby pozbyć się Natalii bo spodobała mu się Gabrysia . On skacze z kwiatka na kwiatek i w życiu prywatnym robi to samo . Brak szacunku do ludzi zwłaszcza do dziewczyn . Nie zależało mu na finale ale na zdobyciu kobiety która będzie imponować wszystkim