Wpis z mikrobloga

@Pudzianator321:

czemu do sh chcesz isc


sugerowanie, ze mam jakikolwiek wybor na tym etapie xd biore to co jest, a wybrzydzac bede sobie za kilka lat jak wbije expa

To zwykle najgorsza robota i kasa


widly te same co indziej + dobre opinie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cppguy: pierwsza praca?
Ja ostatnio zadania czy live coding to miałem jak szukałem praktyk na studiach. Teraz jest co najwyżej dyskusje wysokopoziomowe o technologiach, o tym czym się zajmowałem w poprzednich pracach, czasem jakiś system design.
@Blomex:

pierwsza praca?


druga xd

Teraz jest co najwyżej dyskusje wysokopoziomowe o technologiach, o tym czym się zajmowałem w poprzednich pracach


mowisz jakbys live coding to byla domena slabych firm, a tak na prawde na kazdym poziomie znajdziesz firme ktora go robi, od januszexy po faangi xd
Miałem podobne zadanie w polskiej firmie i to nie był SH, też pobranie danych z github, obrobienie zapisanie i wystawienie. Niby niedużo, ale zeszło kilka godzin i szkoda mi mojego czasu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cppguy: faangi faktycznie mają po 6 etapów live coding, przynajmniej jeśli startujesz na najniższe pozycje. Jak wygląda tam rekrutacja, gdy się już jest seniorem - nie wiem. Ale wiem jedno - potem w pracy wcale nie robisz zadanej algorytmicznych na co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blomex:

potem w pracy wcale nie robisz zadanej algorytmicznych na co dzień


ja wiem, ale na live codingu tez mozna robic to co bedziesz robil w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)