Wpis z mikrobloga

Nie byłoby mnie dzisiaj na #spierdotrip gdyby nie pewna osoba, niech to będzie anonimowy darczyńca, który ma tu konto. Człowiek dzięki któremu mogę wyjść i wiem, że wracając będę mógł zajść do jakiegoś sklepu i kupić sobie posiłek bez liczenia groszówek i martwiąc się, czy mi wystarczy.
Chciałbym podziękować jeszcze raz za tą hojność, nie wszystkie osoby są tutaj źle nastawione. Wykop zawsze miał taką dziwną siłę i był specyficznym portalem. Mimo, że ostatnio jest jak jest.
Dodam od siebie, że oczywiście mógłbym sprzedać ajfona którym zrobiłem to zdjęcie i którego kupiłem za pierwszą wypłatę z kołchozu. Wyżyłbym za to też jakiś czas. Niegdyś jak zacząłem prace w kołchozie to jeszcze matka mnie utrzymywała w pewnym stopniu.
Teraz jak sobie pomyśle, że zarabiałem 14zł / godzina w pocie czoła, i jak bardzo mi to zniszczyło psychikę to umiem docenić taki pieniądz mimo, że nie ma już takiej wartości jak kiedyś.
Kto zna moją historie to dobrze wie jak jest.
Teraz kieruję się powoli do sklepu z zamiarem kupienia spożywczych rzeczy. Nie mam zamiaru za to kupować alkoholu. Dziękuję.
#przegryw
Pobierz DamianeX1X - Nie byłoby mnie dzisiaj na #spierdotrip gdyby nie pewna osoba, niech to ...
źródło: comment_1666872438ZKPcbzInI5GsOWY7QGSZy5.jpg
  • 2