Wpis z mikrobloga

@rajet: no akurat nie ma w tym nic dziwnego i to nie oznacza że firma się nie sprawdzi. Frazy typu "pozycjonowanie stron" to ciężkie frazy, firm jest multum i dlatego to nie jest jedyna forma promocji i marketingu. Taka firma może lepiej wypozycjonować stronę bo po prostu skupi się na swojej robocie, będzie mogła większą część budżetu przeznaczyć działanie nad Twoją stroną zamiast na marży żeby zarobić na utrzymanie w topce
@Rst00: śmiem się nie zgodzić. Firma spamująca skrzynki, pisząca bzdury w tych mailach i jednocześnie swojej stronie nie poświęcając minimalnej pracy, w moich oczach nie ma szans na zaufanie i zainteresowanie.
@rajet nie poświęcają minimalnej pracy nad swoją stroną. Twoje podejście do agencji seo której nie ma wysoko na seo, pozycjonowanie, marketing jest tak #!$%@? że GG xd
@ggAAs: a co, też zajmujesz się SEO a nie potrafisz wypozycjonować swojej strony i męczysz bule spamem na adresy kupione w necie? Kogo wy bronicie xd przykład że stolarzem: lol. Jeśli stolarz śpi na paletach a mechanik oddaje swój samochód do mechanika dwie ulice dalej to są tak samo #!$%@? warci jak ci spamerzy od seo.
@lampart-marcin: no nie chodzi o top 3. Celowo jechalem 10 podstron i nie znalazlem. Firma w google nie istnieje. Tu się specjaliści od seo wypowiadają, że to tak nie działa. A jak działa? To tak jakby firmę ochroniarska okradł żul a ta by tłumaczyła że wszystkie środki przeznaczają na ochronę klientów. A firma seo z kolei środki przeznacza na kupno spam listy xd potem tylko czekać na praktyki SEO, dzięki którym
@rajet: dlatrgo o SEO warto zadbac rowniez samemu. Jak zlecasz to wiesz o czy. Rozmawiasz a jak robisz sam, to oszczedzasz kase i idziebto tez do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiele firm z SEO to zwykli naciagacze. Czasami do mnie dzwonie i jak mam czas to gadamy. Jam przychodzi do konkretow, to telemarketer sie nie zna i to sprawa "inżynierów", a pytam tylko o podstawy.
Mysle,
@lampart-marcin: nie wiem dlaczego, ale praktycznie tylko dostaje spam od tych naciągaczy SEO. Jednej stronie się nawet dłużej przyjrzałem i w zakładce z opiniami klientów okazało się, że są tam logotypy ze stockow a googlowanie nazw nie znajdowało takich firm. Lata temu z inną firmą skorzystaliśmy z usług takiego spamera. Po roku efektów nie bylo. Zaproponowali kolejny rok gratis. Efektow nadal nie było, a nam nie chciało się szarpać i kazaliśmy
@rajet: u mnie bylo podobnie. Tyle, ze placila firma, w ktorej pracowalem. Na swoim wzialem sprawy w swoje rece i poszlo szybko i jak chcialem.
Fskt, poswiecilem na to aporo wolnego czasu i energii, ale poza tym prawie zadnego wklady finansowego, szersza wiedze, wiem gdzie mam slabe strony i gdzie mam mozliwosci poprawy.
Jesli masz do pozycjonlwania tylko kilka fraz to ok, gorzej jak masz szklep www i chcesz buyc w