Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: No dobra, teraz czas po raz kolejny zaorać blackpillowców którzy mówią o tym jak to siłownia czy barber nikomu nie pomogą a w wieku 40 lat możesz być jedynie gościem z zakolami i brzuszkiem który będzie mega nieaatrakcyjny dla płci przeciwnej.

Wołam w tym miejscu - @Pozytywny_gosc jak chcesz merytorycznie dyskutować to bardzo proszę, masz argument na tacy - tak często wrzucałeś przecież tzw. 35-letni redpillowiec starter pack który miał obśmiać nasze środowisko

Na zdjęciach jest ten sam gość (nie, to nie jest reklama leków na odchudzanie) Roman warszawski niebiniarnie - to tak naprawdę mec. Tomasz Tomaszczyk. Na zdjęciu u góry ma jakieś 30 lat (zdjęcie sprzed 10 lat), zdjęcie poniżej - jest bardziej aktualnie gdzie ma około 40-tki (zdjęcia nie są fejkami, można je zweryfikować łatwo w internecie, zresztą na kanale Romana jest short z tej metamorfozy).

Tak szczerze - kto by się umówił z 30-letnim typem który wygląda jak na pierwszym zdjęciu? - Nadwaga, nieogarnięte włosy i zarost, w mało zgrabnej marynarce - z daleka widać że gość o siebie nie dba i umówić się może z nim tylko jakaś desperatka.

A na drugim zdjęciu tego samego faceta który przeszedł metamorfozę - schudł, zaczął od siebie dbać, zadbał o włosy, zarost i prezentuje się tak elegancko że wiele Pań by się z nim chciało umówić (nawet 20-25 latki).

Więc drodzy blackpillowcy zamiast płakać jak to siłownia be, barber be, nowe ciuchy be - warto może w końcu ruszyć z miejsca i coś zrobić bo jak widać można się ogarnąć życiowo nawet po 30-tce i być atrakcyjnym fizycznie i nie jest wcale za późno na zmianę swojego życia o 180 stopni - jak widać SMV to nie jest coś co jest nam dane na zawsze i nad tym też trzeba pracować.

#przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #silownia #barber #metamorfoza
e.....0 - @eldzej10: No dobra, teraz czas po raz kolejny zaorać blackpillowców którzy...

źródło: comment_1666860394pWuNFjNoJCDTnoNRSClBpd.jpg

Pobierz
  • 35
@eldzej_10: Powiem, jak ja to widzę.

Na 1 zdjęciu miał kompletnie wyj#bane w wygląd, dość ujowy kadr z jakiegoś występu.
Na 2 zdjęciu został odpicowany od A do Z - jakby sie szykował do zdjęcia w jakimś magazynie o miliarderach.

Widać, że jest o wiele szczuplejszy + siwe odpicowane włosy/broda. Aa i zapomniałbym - chłop nie ma zakoli.

Spoko wpis, ale nie dotyczy wszystkich mężczyzn. Jedni narzekają, a inni robią tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@eldzej_10:

Typ na pierwszym zdjęciu będąc niezadbanym(chociaż te kilkanaście lat temu była zupełnie inna moda, inne fryzury, inny ubiór więc 1:1 nie można tego porównywać) i tak wyglądał lepiej niż zadbany przegryw i o to tu chodzi. Chociaż spuchnięty, to rysy twarzy miał dobre i tego nie zmienisz choćbyś chodził na siłownię 7 dni w tygodniu, biegał i chodził na opery.

Nikt nie mówi, że nie da się poprawić wyglądu. Różnica
co za różnica jakie wady? Daj buziaka :*


@MilionoweMultikonto: Ile znasz takich osób z takimi wadami? Jaki to może być odsetek? To tak jakby mowić "jestem chory na otyłość ale nie będę się leczył bo są ludzie z wadami genetycznymi których jest 0,0000001 % w całym społeczeństwie".
Nikt nie mówi, że nie da się poprawić wyglądu. Różnica taka, że niektórzy mogą się zmienić z mających średnie zainteresowanie kobiet na duże zainteresowanie kobiet, a inni z bycia niewidzialnym na bycie nadal niewidzialnym, kwestia genetyki i o to tu chodzi.


@Slavcel: Ale ja wpis kieruję do przeciętnych osób jakieś 4-6/10 bez dobrego frame'u (a tych na tagu jest wielu). Nie skupiam się na ludziach poniżej SMV 3/10 bo nie jestem
Ile znasz takich osób z takimi wadami? Jaki to może być odsetek? To tak jakby mowić "jestem chory na otyłość ale nie będę się leczył bo są ludzie z wadami genetycznymi których jest 0,0000001 % w całym społeczeństwie".


@eldzej_10: a co mnie obchodzi ile jest? Chcesz się powołać na jakiś dowód anegdotyczny? To okropny byłby błąd. Nawet jeżeli byłby na wykopie tylko jeden taki gość, to tag #przegryw jest dla niego,
Ale ja wpis kieruję do przeciętnych osób jakieś 4-6/10 bez dobrego frame'u (a tych na tagu jest wielu).


@eldzej_10: czyli co, 1-3 blackpill, 4-6 redpill, a 7+ nawet w bluepill mogą wierzyć? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@eldzej_10: żeby wyrobić w miare sensowną sylwetkę od biegania basenu itp trzeba dymać co najmniej kilka lat i na pewno jest wolniej niż na siłce poza tym przegrywy mają depresję endogenną (genetyczną) i często aspergera i autyzm i nie chce się wstawać z łóżka wyobraź sobie motywacje u takiego człowieka jest ona zerowa i co taki człowiek by nie zrobił aspergera i #!$%@? nie wyleczy.
żeby wyrobić w miare sensowną sylwetkę od biegania basenu itp trzeba dymać co najmniej kilka lat i na pewno jest wolniej niż na siłce poza tym przegrywy mają depresję endogenną (genetyczną) i często aspergera i autyzm i nie chce się wstawać z łóżka wyobraź sobie motywacje u takiego człowieka jest ona zerowa.


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Nikt nie mówi że lata zaniedbań, braku aktywności,fatalnego odżywiania są do nadrobienia w 3 miesiące. To są długie
@eldzej_10: zapominasz o jednej kluczowej rzeczy, życie nie ma sensu

Roman był znudzony żarciem, chciał poruchać, więc zajął się kobietami, tak srogo, że zamiast ruchać, prowadzi vloga o kobietach, a nie o prawie, co powinno być jego specjalizacją...

A taki przegryw, pójdzie pobiegać na rower popływać i co z tego? Załóżmy że późna jakąś upośledzoną babę, urodzi się kolejny przegryw z cudownymi genami rodziców. O to Ci chodzi? Widziałeś może film
MilionoweMultikonto - @eldzej_10: zapominasz o jednej kluczowej rzeczy, życie nie ma ...
@eldzej_10: ale depresja ma pośredni wpływ na sylwetkę właśnie tym że delikwent nie ma siły nawet wstać z łóżka a co tu dopiero mówić o jakimś wyrabianiu sylwetki poza tym częśto ludzie z aspergerem/autyzmem maja też wrodzoną sztywność mięśniową i wady wzroku co bezpośrednio wpływa na możliwość uprawiania sportu więc już ze startu są ograniczeni przez czynniki biologiczne.