Wpis z mikrobloga

@Zamaloczasunalogin: Oglądałem z dobre kilka lat temu, jak miał starą przyczepę + opel vectra. Z tego co gdzieś kiedyś czytałem nie pamiętam gdzie, to podobno to jest typowy bananowy Oskarek, gdzie ojciec wszystko mu wszystko ogarną pod względem finansowym. Co on robił kiki to nie wiem, oprócz pisania swoich poradników i posiada mieszkania na wynajem to chyba tylko yt. Ta jego żonka też chyba nic nie robi xD Ogólnie gość wydaję
@Zamaloczasunalogin Mnie #!$%@?ło na łopatki jak sierota zdająca prawko na raty przez 3 lata po kolejnych 3 robi powrót do motocykli, kupuje pierwsze z brzegu krowiaste moto nawet na nim nie siedząc i odziany w skórzane kombi jedzie za granicę.
Pierwszy dzień i od razu gleba pod dystrybutorem. W dupie tam, że jedziesz tysiąc kilometrów od domu - nie wymieniaj zdychającego akumulatora tylko baw się w plątanie żagla z Decathlonu.
Że on
@Zamaloczasunalogin: Też się zastanawiałem co ten gość w życiu robi, że ciągle jeździ na wakacje, kupił przyczepę za 200.000 zł - bo przecież nie z YT. Kiedyś coś pokrętnie tłumaczył, że ma zespół i gra na weselach i ma jeszcze inne źródło dochodu o którym nie chce mówić. Dodatkowo oni mi wyglądają na jakichś sekciarzy - te kościółki co niedziela, zresztą wyglądają jakby poznali się w kościelnej oazie. No i folią