Wpis z mikrobloga

Hejka moja mama ma 6S 16Gb i coraz częściej się przycina z powodu braku miejsca. System rozrósł się do niebotycznych rozmiarów więc wpadłem na pomysł formatu jednak nie mogę tego zrobić nim nie zgram zdjęć oraz smsów ( ważne mmsy z pracy). Jak zachować SMSy ?
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #apple #iphone
niebadzogrem - Hejka moja mama ma 6S 16Gb i coraz częściej się przycina z powodu brak...

źródło: comment_1666801976nOq86DJyzVwJNSIaNq7dJ3.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@9666: No właśnie nie mogę bo icloud ma tylko 5Gb a gniazdo USB nie przesyła danych więc potrzebuje zrobić backup smsów/mmsów/zdjęć na inny portal :P Stąd mój post na mirko :D
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: Możesz zrobić backup całego telefonu, a potem wszystko przywrócić. Przy zmianie telefonu masz wszystko skopiowane ze starego bez żadnego kombinowania. W ustawieniach zaznaczasz poszczególne rzeczy, które chcesz wrzucić do backupu: zdjęcia, smsy, hasła itd.
  • Odpowiedz
@DejwiD2407: oki , ugiałem się nie cche mi się kupować nowego kabla za 20zł by tylko zgrać to xD
Zapłaciłem blikiem 5zł doładowałem konto , właśnie backup się robi dziękówka ^,^

Teraz pytanie.. czy można zgrać CAŁOŚĆ zdjęc za 1 kliknięciem z iclouda na kompa ;d?
  • Odpowiedz