Wpis z mikrobloga

@ravi49: Większość lasek to ma co najwyżej nadwagę i trądzik a nie rysy twarzy. Ona wygląda normalnie, ale to iż razemponadkilo tapety na twarzy jest od dawna normą zaburza postrzeganie wyglądu lasek
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nie rozumiem czemu się tak wykłócasz, tutaj nie chodzi o brak makijażu czy ocenianie jej urody (bo jest ok) tylko o charakterystyczne męskie cechy twarzy: szerokie grube brwi, duży nos, wąskie usta, linia żuchwy. Kobiety o męskiej urodzie też mogą być atrakcyjne i jest takich sporo, ta dziewczyna jest jedną z nich.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: hmm toksyczne to jest negowanie opinii, że ma trochę twarz jak chłopak, wiele kobiet tak ma i nie ma w tym nic złego. Myślę, że ona sama wie, że nie ma typowo delikatnej i "eterycznej" urody i dobrze się z tym czuje i się sobie podoba, wielu innym też. Moim zdaniem niepotrzebnie się sadzisz niby w jej imieniu.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: #!$%@? cos o toksycznosci a sam wyzywasz mnie bez powodu od przegrywow bo smialem miec inne zdanie niz ty, jesli ja sie zachowuje jak przegryw to ty jak simp
  • Odpowiedz