Wpis z mikrobloga

@Fejk_Nick_ no wyzwolili spod niemieckiej okupacji, czego nie rozumiesz? To, że zmienił się okupant jest niezależnym faktem. A nienawidzić to może nienawidzisz sobie kolegów, określanie mojej narodowości jest raczej niskich lotów reakcją nerwową ;)
  • Odpowiedz
, bo Niemcy może i krótkofalowo wyrządzili Twojej babci mniej krzywd, jednak ich celem była eksterminacja Polaków,


@SkorpionX: Tak, tak, Ci Niemcy w Katyniu mordowali inteligencję, oficerów i urzędników, aby naród Polski się nie podniósł. Czy Ci źli Niemcy są teraz Tobą w pokoju?
I jedno byli okupantem, i drudzy byli. Różnica była w zachowaniu. Okupanci vs bydło czerwonoarmistów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Rosjanie to swołocz więc zniszczmy pomniki ich dziadków, którzy nas wyzwalali spod niemieckiej okupacji


@SkorpionX: buahahah, tak nas wyzwalali ze trafiliśmy pod ich okupacje nie na 5 a na 45 lat xD

I takie coś ma prawo głosu. Ja prdl.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Rosja tak samo nas napadla a nastepnie okupowala przez kilkadziesiat lat ;/
Przy tym dopuszczajac sie licznych i masowych zbrodni.

Takze sa wrogami i te wszelkie pomniki trzeba bylo wysadzic jak sie pozbylismy ich armii.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Rosjanie podczas tego wyzwalania brutalnie wywlekli z domu, pobili i zgwałcili wielokrotnie. Zmarła niedługo potem mając liczne obrażenia wewnętrzne. Ponad to trzymali pradziadka na muszce i musiał patrzeć na to wszystko. Serdecznie dziękuję za takie wyzwolenie ;)
  • Odpowiedz
podczas gdy armia czerwona, której NKWD strzelało w plecy po wojnie nie robiła Polakom już nic


@SkorpionX: haha xd pogadaj o tym z górnikami i pracownikami stoczni. Porozmawiaj może z własnymi starymi którzy ze sklepu mogli sobie kupić ocet albo wódkę (jak mieli kartkę), z wycieczek mogli się wybrać np nigdzie, a jak im się nie podobało to do więzienia bo kolega doniósł, że narzekają na partię xD oni nas cofnęli
  • Odpowiedz
ani nie jestem niedouczony ani głupi, mam po prostu szerszy horyzont, bo Niemcy może i krótkofalowo wyrządzili Twojej babci mniej krzywd, jednak ich celem była eksterminacja Polaków, podczas gdy armia czerwona, której NKWD strzelało w plecy po wojnie nie robiła Polakom już nic, a zależność od Moskwy nie miała na celu zniszczenia nas tylko zatrzymania w sowieckiej strefie wpływów. Ale jeśli wolał byś liczyć do 100 i umieć się jedynie podpisać -
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Celem III Rzeszy było uczynienie terenów Polski terytorium robotników przemysłowych i rolnych a nie genocyd.
Armia Czerwona po 45 nam nic nie zrobiła? Wystarczy co NKWD zrobiło po 39, a osadzona przez nią władza zabiła tysiące, kolejne dziesiątki tysięcy (w tym mojego ojca) wysyłając do więzienia na długie lata.

AC nikogo nigdy nie wyzwalała, począwszy od samych Rosjan.
No chyba że mówimy o wycofaniu przez #!$%@? jak w Korei. .
  • Odpowiedz