Wpis z mikrobloga

Dzisiaj biorę drugi raz medikinet cr10. W sumie to nie wiem jakiego efektu mam się spodziewać, nie mam efektów ubocznych, ani żadnego efektu typu o kurde, ale moje życie jest inne. Gdyby był pstryczek On/off to mógłbym porównać efekty :P Jak na was działa i po jakim czasie?

#adhd
  • 11
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wierzbek: poczucia energii, ale nie takiej, jak przy wyrzucie noradrenaliny, a bardziej łagodnej, pobudzającej do działania. Chęci do działania. Sam jestem dotknięty adhd, ale mam znajomą, która to bierze. Pzdr.
  • Odpowiedz
@Noeht: kurde ciężko mi zrozumieć co to znaczy uczucie energii, bo ogólnie wszędzie mnie pełno i wole szaleć niż leżeć bezruchu. Czy to chodzi o energię w stylu „masz tutaj 10 kartek a4 z danymi i przepisz mi to żebym miał w formie elektronicznej na wczoraj.” A ja zaczynam to robić bez umierania w środku? XD

@zera1: tylko kurde nie wiem jak wiedzieć czy działa ;) może wezmę dwie tabletki
  • Odpowiedz
@Noeht: z takich efektów które wydaje mi się dostrzegalny to to, ze moje myśli w głowie są cichsze jeżeli tak można to ująć. Wcześniej myślałem jakby na glos, a teraz tak instynktownie. Nie wiem jak to wytłumaczyć xD tak samo jak czytam książkę, nie słyszę w głowie wyrazów, które czytam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wierzbek: najlepiej skonsultuj z lekarzem, nie powinno się zwiększać dawki tak szybko, ja zwiększałem co 10mg raz w tygodniu
  • Odpowiedz
@Wierzbek: Aj, pierwszą odpowiedź pisałem na szybko via tel. Tam miało być

sam NIE jestem dotknięty adhd"

Więc niestety nie pomogę, szczególnie, że koleżanka chyba nie ma tu konta. Cieszę się natomiast, że lek działa, wszystkiego dobrego! :)
P.S koleżanka wzięła od swojego lekarza zaświadczenie, że leczy się tym lekiem, ponieważ *może* być wykrywany jako niektóre narkotyki - z tego co mi tłumaczyła. Więc jeśli możesz w pracy być testowany w
  • Odpowiedz
@zera1: ja biorę 10mg, ale jak rano wezmę to 14-15 już czuje że schodzi, bo zaczynam w głowie śpiewać piosenki mimo, że nie chce i zaczynam „szukać” rozglądam się, skanuje całe pomieszczenie cholera wie po co i ciągnie mnie do telefonu. Dlatego dzisiaj o 16 wziąłem jeszcze jedna tabletkę i za godzinę jak byłem w domu poszedłem spać na półtora godziny xD. W sumie nie wiem czy to przez tabletki czy
  • Odpowiedz
@Wierzbek: Jeśli lubisz pić kawę, kup decaf - bez kofeinową, smakuje tak samo, ale nie będzie efektów :)
P.S znowu wesprę się swoją koleżanką, podobno przyzwyczaja się organizm do specyfiku, i ona na przykład nie brała w weekend, żeby organizm nie uzależnił się od dawki, zapytaj o to swojego lekarza :)
  • Odpowiedz
@Noeht: dzięki, zapomniałem ze coś takiego istnieje ;) pół kilo ziaren za 40zl to ma tragedii, zamówię sobie :)

Niestety tez o tym słyszałem, to oznacz większe koszty w przyszłości :/
  • Odpowiedz
@Wierzbek: Jeśli nie jesteś neofitą smakowym - bez urazy. To równie dobrze możesz kupić np kawę bezkofeinową za jakieś 12zł :) smak taki sam, więc daje radę. Dodam, że jeśli jesteś na diecie dobrze zastąpić cukier Erytrytolem - ma 0 kcal, a jest bardzo słodki :) Niestety kosztuje jakieś 12 zł za 250g.
  • Odpowiedz
@Noeht: nie lubię słodzonej kawy :D No i lubię dobra kawę dlatego muszę mieć ziarna żebym mógł zmielić sobie do aeropressu :) erytrytol znam znam, ale ogólnie jak już mam coś słodzić typu piekę maślane bulki do burgerów to użyje tradycyjnego cukru :)
  • Odpowiedz