Wpis z mikrobloga

Cała ta sprawa z Obszarem imo powinna sprawić, że nieco mniej zagorzali fanatycy Olgierda przejrzą deko na oczy (bo reszcie i tak nic nie pomoże).

W sensie, jakie oni mają w ogóle do niego zarzuty. Bo nie nagrywał codziennie o Srawku? Gość dobitnie wyraził zdanie na jego temat, i z niechęcią odnosił się nie raz. Tymczasem, seniore jedzie po nim jak po szmacie, a teraz nawet totalnie zeszmacony Messi postanowił odreagować piwowinowodke, i szczeka sobie na społeczności.

Popierałem działalność ekipy antysrawkowej swego czasu, ale ich również się za bardzo nie da lubić po tych krzywych akcjach. Oczywiście obaj traktują widzów jak ścierwa, jeśli mają choć minimalnie inne zdanie.
#kononowicz
  • 11
  • Odpowiedz
@Siergiej_: On nie miał nagrywać codziennie o sławku, ale niech też nie omija jego tematu, gdzie jego osoba występuje bo mu tak wygodniej. Dla przykładu podam film o sprzętach komputerowych na szkolnej, tam wypadałoby wspomnieć kto ma kontrole nad tymi sprzętami, kto je wysyła do nich. Skoro chce być neutralny, niech bedzie cały czas, a nie kiedy mu to wygodne. Messi po nim jedzie, bo to messi. A olgierdano słusznie mu
  • Odpowiedz
@PZt37: Nawet jak przyjmiemy, że jest to w jakiś perfidny sposób krycie lateksów czy tam manipulacja, to moim zdaniem na tyle marginalna, że wylewanie nie wiader, a całych cystern pomyj na typa jest grubą przesadą xD.

Nadal można go było klasyfikować jako neutrala, a stary menela zesrał się za mocno.
  • Odpowiedz
@Siergiej_: Tak jak pisałem w innym komentarzu, nawet jakby Obszar osobiście pojechał do Krzyżowej żeby obić łypę Srawkowi to wykopki jak i zwolennicy Ola by jęczeli że jest lateksiwem bo go nie zamordował. Niektórzy już tak odlecieli na inną orbitę że im nie przemówisz do rozsądku. Albo poświęcasz całą swoją twórczość na jechanie po Srawku albo jesteś lateksem, a że Obszar chciał robić swój własny kontent i nie chciał się wdawać
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Tak, ten film to chyba najmocniejszy zarzut w jego stronę. Ale wciąż, on skupiał się na wybranych przez siebie fragmentach Szkolnej, i miał do tego prawo. Neutralność można rozumieć jako chęć uniknięcia różnego typu konfliktów, a odnosząc się do Stawka stanąłby po którejś stornie barykady.

Olgierd nie tyle wytknął mu to, a przeprowadził medialny atak. Za taką formę dialogu też za nim nie przepadam.
  • Odpowiedz
@Siergiej_: Nie powiedziałbym że odnosząc się do sławka stanąłby po którejś stronie, wystarczy przedstawić czysto fakty, bez pomówień i żartów, i tyle. To że poruszanie tematu samej osoby sławka to jakiś atak w jego strone to jego własne urojenia i nie można tego tolerować.
  • Odpowiedz
@Siergiej_: nikt nie miał do niego pretensji o nagrywanie gotowania, filmów opisujących zjawiska na szkolnej, ba nawet był propsowany. Ale jeżeli komentujesz bieżące wydarzenia i nie wspominasz tutaj w sumie o bardzo ważnych postaciach obecnie, to musisz przyjąć na klatę to, że będą cię wyzywać od kłamcy i manipulatora, co zresztą jest odpowiednim określeniem na takie zachowanie. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Jak chciał być neutralny to mógł nie
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Ok, masz trochę racji. Dla mnie w zasadzie zawsze problemem były środki podjęte przeciwko niemu, a Imo nieadekwatne do sytuacji. Wciąż uważam, że nic nie obliguje go do mówienia o sławku, a co najwyżej wypadałoby wspomnieć. Przyznam, że do pisania czegokolwiek sprowokował mnie Messi, który ostatnim aktem defekacji zadziałał mi na nerwy xD.
  • Odpowiedz