Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy wiesz że urlop tuż tuż i w piątek po wyjściu z pracy, będzie 9 dniowy weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze pogoda, ma być słonecznie i po 15-17 stopni dzień w dzień.
Ja już się ciesze, a tu jeszcze trzeba 3 dni popracować.

Jakie mam plany? W sumie nic konkretnego ale
- przede wszystkim odpoczynek psychiczny od pracy połączony z nienormowanym czasem snu
- wyjście na miasto coś zjeść konkretnego, gdzie nie ma kolejek i są wolne miejsca
- porządki w garażu
- porządku w mieszkaniu, ale takie grubsze coś powyrzucać itp
- pójść na siłownie również na tygodniu
- zmienić koła na zimowe w jednym samochodzie
- posprzątać i porządnie umyć poczyścić samochód
- pogrzebać przy samochodach (wiele czynności) pewnie też skuszę się na wymianę tarcz i klocków przynajmniej w 1 co miałem robić na wiosnę ale chce mi się to robić i nie chce mi się czekać do wiosny.
- może pójść chociaż raz na rower w celach rekreacyjnych
- pójść na basen popływać
- pewnie w święta się pojdzie do rodziny 1 albo 2
- może, ale to nie wiem. Pójść do klubu np w czwartek, co by ciasno nie było, bo nie byłem prawie 4 lata, z różnych przyczyn ale głównie to to że nie mam z kim, a samemu nigdy nie chodziłem. jakby ktoś był chętny z #lublin i też nie ma z kim pójść na miasto to można się jakoś ustawić. czy na rower, klub, miasto, basen, siłownie jak kto do cityfit chodzi.

#urlop #wolne #niedzielawieczurhavenopower
  • 6
@brakloginuf: hehe.. no bo jak masz wolne to są chęci na wiele rzeczy, a jak chodzisz do pracy to z reguły nic się nie chce, albo godziny pracy przeszkadzają w realizacji tego co się chce. pewnie czegoś z tego nie wykonam, zależy co jak pójdzie.
a jak chodzisz do pracy to z reguły nic się nie chce, albo godziny pracy przeszkadzają w realizacji tego co się chce


@r5678: tak wyglada zycie po pracy wielu ludzi, wiec nie ma sie czego wstydzic
@r5678: miałem dokładnie tak samo w zeszłym tygodniu, urlop od 21.10-1.11, co zrobiłem 20.10? wziąłem dodatkowo urlop na żądanie (oczywiście dzień wcześniej ogarnąłem wszystko tak żeby nie mieć za bardzo w plecy tego dodatkowego dnia) ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i plany były podobne jak u Ciebie, czwartek sobota siłka po prawie 2,5 godziny, piątek ogarnianie mieszkania, gotowanko, niedziela wyjazd w góry, wczoraj powrót, detailing auta mi