Wpis z mikrobloga

@Null84 ja już tego nie komentuje i nie wdaje się w żadne pyskówki. Jest tu grupa zagorzałych zwolenników Moniki, którzy hejtują bardzo agresywnie innych uczestników i użytkowników, którzy za Moniką nie przepadają.

Nie ukrywam od początku, że nie lubię jej w programie, ale wielokrotnie pisałam też, że nie znam jej w życiu prywatnym i oceniam sobie reality show tak jak uważam.

Jestem tu dla heheszków, czasem z nudów pokusze się o jakieś
@MoccaC: @Null84: doceniam ja że na tle dotychczasowych uczestniczek cos soba reprezentuje, naganna była akcja z Olą, dziewczyna dostała za nie swoje winy, za winy Mikiego. Mysle że Monia na drugi dzień wyciagnęła wnioski jak on ja perfidnie podpuszczał żeby była zazdrosna i mam nadzieje ze na serio pomysli nad zmiana pary na Grzenia
@Barbarellaa Monika ma bardzo słabą kobieca solidarność ogólnie, próbuje za wszelką cenę pozować na królową ula. To samo było gdy obwiniała Magdę gdy Grzesiek ją zostawił. "Spojrz na mnie" gdy Magda odchodziła. Atak na Hankę na Pandorze z zazdrości o Mikołaja. Powinna popracować nad relacjami z kobietami, zamiast uganiać się za chłopakami, którzy nie są warci złamanego grosza.
@Mimi0379 szczerze mówiąc to te hejterskie komentarze i wyzywanie Moniki na instagramie wcale mi się nie podoba. Mam kolejny argument, żeby za nią nie przepadać, ale takiego ogromu hejtu nikomu nie życzę.
@MoccaC: Jako samozwańczy wykopkowy krytyk taneczny pozwolę sobie tutaj wyrazić opinię, że akurat sam taniec był dziki, pełen pasji i furii a o to chodzi po części w dobrym tańcu. Bez wątpienia dało się poczuć emocje tancerki i jej bojowy na tamten moment nastrój;)
@MoccaC: Ci sami ludzie wcześniej atakowali tych, co bronili Hanki. Teraz wystarczy coś powiedzieć o Monice, to od razu jesteś z kółka obrońców Hani, zwłaszcza według jednej nadpobudliwej typiary tutaj. XD Ze skrajności w skrajność.