Wpis z mikrobloga

@NjeMjetek: czyli wychodzi na to, że co drugi właściciel słicza nabył kolekcjonerke xenoblade ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli też dorwałeś bezpośrednio na stronie nintendo, to gratuluję wytrwałości i nerwów ze stali :D
@lukasarei: no udało się ze strony, najśmieszniejsze że dopiero gdy sklep wstał w okolicach 21 a nie tym pierwotnym o 12:30, wróciłem z pracy, pojechałem do drugiej pracy, zrobiłem szybki obiad, usiadłem do komputera i sprawdziłem z ciekawości czy sklep już żyje no i żył ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda też że akurat w przeciwieństwie do żartu z ilości posiadaczy Switcha to ilość kolekcjonerek w EU żartem
@lukasarei: po numerach zamówień, ludzie porównywali numery z zamówień złożonych o 12:30:02 i numery z zamówień z godzin po 21 jak jeszcze sklep działał, na niemieckim było jakieś 200 różnicy, UK 300 i analogiczne dane w pozostałych europejskich store'ach - i uwzględniając że ludzie w trakcie jeszcze coś innego mogli zamawiać to wyszła suma między 800 sztuk a 1500 na całe EU.
@lukasarei: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz