Wpis z mikrobloga

@goferek: Słyszałem ploty (dla mnie SF, ale kto to wie), że Jacek poprze... Gosiunię, w zamian za nietykalność po wyborach oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że tak nie będzie, a nawet jak będzie to nie wypali, ale może być tak, że będzie tak wspaniale pokręcona "koalicja" [rzy tych wyborach, że będą nas kukle swędziały.
@venividi: @Wilczur3k: szczerze powiedziawszy wyrobiłem sobie dawno temu o nim opinię jako o młodym cwaniaku który za pieniądze ojca próbuje się ustawić w polityce, może czas na zmianę opinii. Z drugiej strony nie kojarzę żeby miał jakiś poważny program dotyczący uzdrowienia miasta, raczej clickbaitowo, doraźne reakcje na afery itd.
doraźne reakcje na afery itd


@pilot1123: To prawda z tego też go głównie kojarzę, natomiast wątpię, że Jacuś ma jakikolwiek inny plan na to miasto niż utrudnianie życia kierowcom + ułatwianie życia deweloperom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze to będzie świeższe spojrzenie na miasto + przewietrzenie trochę tych starych grzybów co siedzą w urzędach od lat 90.
@Wilczur3k: z tym wietrzeniem starych grzybów to różnie bywa, bo po prostu wprowadza się swoich (i ludzi którym się coś zawdzięcza ;) ) Chociaż może najbardziej jaskrawe gałganki jak Tajster znikną.
@pilot1123: Ja kojarzę że działa tam z aktywistami czasami na rzecz zmniejszenia zabudowy i zachowania terenów zielonych. Wiadomo że to też dlatego że ekipa Majchrowskiego działa jak działa, ale pokazuje to że się chłop jednak angażuje w życie miasta. W przeciwieństwie do takiej Wassermann.

Czy się sprawdzi, to nie wiem, ale jak mam wybierać między Majchrowskim, Wassermann i Gibałą, to nie mam wątpliwości.

PS. Co do zasady jestem za zmianą ekipy
Czy się sprawdzi, to nie wiem, ale jak mam wybierać między Majchrowskim, Wassermann i Gibałą, to nie mam wątpliwości.


@venividi: ja też, co wyraziłem w pierwszym komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

działa tam z aktywistami czasami na rzecz zmniejszenia zabudowy i zachowania terenów zielonych.


@venividi: protestować łatwo, wprowadzić jakieś konkretne działania już będzie trudniej.
protestować łatwo, wprowadzić jakieś konkretne działania już będzie trudniej.


@pilot1123: Oczywiście, jednak zaangażowania odmówic mu nie można. Poza tym ciężko realizowac postulaty, skoro się nie jest u władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem poza pieniędzmi tatusia, to sobie zapracował na tą kadencję. Cóż, zobaczymy, bo jeszcze się może okazać że Wassermann wskoczy na stołek po tym jak Jaca ją poprze w drugiej turze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: nie ma na kogo głosować, Jacuś wszystkich wkurza a jakoś dalej rządzi xd Gibała moim zdaniem wcale nie jest lepsza alternatywą