Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli Monika jest z Mikołajem po programie to stawiam całą wielkąąą gotówkę Marka, że ich związek musi jebnąć i jebnie.
Monia może i jest inteligentna, ale lodowata i nieprzyjemna i dużo chętniej zaprzyjażniłabym się z Angeliką czy Olą.
A ten Prezydent, ech, jak wszedł to niemal się zakochałam, ale teraz też mam wrażenie że bije od niego jakieś zimno.
#hotelparadise
  • 7
@Owieczkin14: Monika jest inteligentna ale zawsze chce być najlepsza... wczorajsze zachowanie dno XD przypomniało mi się jak w pierwszych odcinkach chciała koszulkę od Adama "daj mi najlepszą, ja muszę mieć najładniejszą", potem teksty do niego czy żałuje, że wybrał Angelę, wczorajszy taniec to był jakiś cyrk, nie miałam takiego cringu nawet jak patrzyłam na taniec Magdy przed wentylem w sypialni XD no nie, jak lubiłam Monikę, tak teraz nie mogę jej
@Owieczkin14: @nikiriki: Monika jest inteligentna i dobrze się ogląda jej grę, ale, jak już tu kiedyś pisałam, nie chciałabym mieć jej w gronie znajomych. Wydaje się bardzo pryncypialna i apodyktyczna, pamiętliwa, małostkowa i zaciekła w dążeniu do celu. Upatrzyła sobie Mikiego i choć on sam daje bezpośrednie znaki, że Monia mu się nie podoba, ta wczepiła się w niego i robi wszystko, by go zdobyć. Kalkuluje na chłodno, ale w
@heheszka2 ogólnie ja odnosiłam wrażenie że ona miała ochotę wygarnąć Mikołajowi, ale się hamowała, bo widziała jak on reagowal na pretensje Hanki, a że zadrosc i złość w niej buzowały to oberwało się Oli za niewinność
@wykopcsi: Mikołajowi przytakuje, powiedzial jej ze nie lubi jej zachowania jak komentuje jego obejmowanie to powiedziała że już więcej tak nie będzie robić, jak grzeczna posłuszna dziewczynka, a wczoraj zazdrość z niej wyłaziła że hej, to krzyczenie do nowej jak rozmawiała z Miki to moja para i żeby już kończyli. żenujące. dziewczyna zachowywała się jak nawiedzona desperatka