Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 962
Siedziałem czekając na wizytę lekarską i na drugim końcu korytarza jakiś dziadek opowiada, że Ukraińcy z Żydami chcą zrobić rozbiór Polski. Do tego nie uciekają przed wojną, ale po to by od środka mordować naród polski xD

Skąd ci ludzie się biorą...

#ukraina
  • 50
  • Odpowiedz
@jaqqu7: mogłeś wbić kij w mrowisko i dodać, że PIS na to wszystko przyzwala i jeszcze ich ściąga tutaj milionami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaqqu7: to są właśnie efekty działania kacapskiej propagandy i k0nfederacji, jeśli dalej będą szczuć na Ukraińców to będzie pojawiało się więcej takich sytuacji
  • Odpowiedz
@jaqqu7:
Algorytmy doprowadziły to pokolenie do szaleństwa. Rodzicom kupiłem tv z youtubem to sobie zaczęli oglądąć zbieranie grzybów, disco polo, łowienie ryb, przyrodnicze...
Co im zaczął podpowiadać youtub jak pewnie ich zaszeregował jako 60+ ? Ukryte terapie, wojna na ukrainie z punktu widzenia szura itp itd...
To jest dramat #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 5
@jaqqu7 u mnie to samo pod blokiem.
Stoją dwie stare baby i jedna mówi że lekarz jej powidzial że on już nie leczy Polaków tylko Ukraińców a druga na to: Rozbiorą nas! Rozbiorą! xd
  • Odpowiedz
@jaqqu7: a teraz pomysl sobie, ze jezscze takiemu zasponsorujesz 13, 14 i waloryzacje, a Tobie... a Tobie zostanie wziecie prywatnego kredytu, zebys mogl sobie kupic fiata punto 2002.
  • Odpowiedz
Algorytmy doprowadziły to pokolenie do szaleństwa. Rodzicom kupiłem tv z youtubem to sobie zaczęli oglądąć zbieranie grzybów, disco polo, łowienie ryb, przyrodnicze...Co im zaczął podpowiadać youtub jak pewnie ich zaszeregował jako 60+ ? Ukryte terapie, wojna na ukrainie z punktu widzenia szura itp itd...To jest dramat #!$%@?


@kinson: U moich rodziców na kompie to samo. A jak mama zaczęła jogę ćwiczyć to już w ogóle tragedia jakie #!$%@? ugabuga duchowe jej
  • Odpowiedz
@kinson: To chyba nie do końca tak działa, bardziej to twoi rodzice skrecali w szurie i YT zaczął im podpowiadać interesujące ich kanały. Wiem z doświadczenia xd często ludzie nie wychylaja się z takimi poglądami ale w internecie jesteśmy anonimowi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaqqu7 jedni wierzą w Boga, inni w wiewiórkę a inni w psa. Niesamowite, że ktoś może inaczej sobie myśleć niż ludzie płynący z prądem. Szkodzi Ci ten dziadek, że se pieprzy swoje teorie (już nawet nie wnikam czy #!$%@? na ogół bzdury czy nie) to nie przyswajaj tego #!$%@? tylko wypuść drugim uchem. Ale jaśnie pan oświecony musi pierdyknąć post na wypoku i pokazać jako anonim kto jest panem. Taki pan, że
  • Odpowiedz