Wpis z mikrobloga

@xblackwidowx: Jak ktoś nie toleruje to niech weźmie sobie psa albo chomika xD

Mój chodzi gdzie chce i mam to w dupie bardziej już brzydzą mnie ludzie biorąc pod uwagę np.

Badania ujawniły, że aż 70% ludzi nie myje rąk po skorzystaniu z toalety, a 95% nie myje ich prawidłowo. Mycie rąk - jako skuteczna metoda profilaktyki - wymaga odpowiedniej staranności. Według wytycznych WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) ta czynność powinna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xblackwidowx: nie, dodatkowo kuchnia jest zamykana, drzwi są otwarte jedynie gdy ktoś jest w środku, ale kot ogólnie wie, że nie wolno mu przebywać w kuchni jako takiej, więc najczęściej tylko patrzy z progu.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ja nawet pytonga myje po sikaniu¯\_(ツ)_/¯

Najśmieszniejsze, że statystycznie z tych 700 osób co zaplusowały, że nie tolerują kotów na blacie około 500 nie myje rąk po sraniu xDDDD

Już nawet nie chce myśleć co się dzieje np. na takiej rurce w autobusie miejskim którą trzyma dziennie paręset osób

Ale Mirków brzydzi kot, jedno z najczystszych zwierząt xD
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Nie. Ludzi też w takich miejscach nie toleruję. Ciekawe czy Ty byś tolerowała? W sumie zabawne by było gdyby w tym miejscu zamiast kota siedział np. Twój mąż w słowiańskim przykucu :)
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Nope. Mam kota, byłego dachowca (tj. kotkę) i po kilkunastu wygonieniach z blatu/biurka nauczyła się, że tam nie wolno jej wchodzić. Dało się ją wyszkolić, tylko trzeba było jasno postawić granicę, i być konsekwentnym - poziom kanapy/fotela - ok, powyżej - nie.
  • Odpowiedz