Wpis z mikrobloga

Zamiast wyszkolić to zrzucać winę i walić fochy


@HausHagenbeck: Miras do pracy to masz przychodzic cos potrafiac. Od szkolenia jest szkola i Ty sam.

Oczywiscie ze w pierwszym dniu nikt nie ma prawa wymagac usuniecia giga awarii. To tak nie dziala.
Ale towoja brocha jest sie z tego wybronic, Jak tego nie potrafisz to popracuj jeszcze nad soba.
@gorzki99:

Od szkolenia jest szkola i Ty sam

No a skąd mam wiedzieć jak działa jakaś maszyna, jak się ją obsługuję, gdy ją widzę pierwszy raz w życiu? xd Przeca to obowiązek pracodawcy aby wyszkolić i pokazać pracownikowi co jest 5 na danym stanowisku.

Zresztą ja piję do innej sytuacji trochę w sensie wykonuję polecenie sprawdzenia xyz i tylko tego a potem psuje się rzecz abc i wąty eeeaaaeee młody czemu
Przeca to obowiązek pracodawcy aby wyszkolić i pokazać pracownikowi co jest 5 na danym stanowisku.


@HausHagenbeck: No tak. Szkolenie stanowiskowe. Minimum 9h. Taki jest obowiazek pracodawcy.

Zresztą ja piję do innej sytuacji trochę w sensie wykonuję polecenie sprawdzenia xyz i tylko tego a potem psuje się rzecz abc i wąty eeeaaaeee młody czemu nie sprawdziłeś eeeeaaaaeeeeeeeee


No to jestes czysty. Miales XYZ a pluja sie a abc. W czym problem?