Wpis z mikrobloga

Powiem wam tak, od czasu jak weszło to #!$%@? prawo odnośnie pierwszeństwa pieszych, to Ci piesi stali się strasznymi gburami i lamusami, kiedyś jak się zatrzymałeś chłopu na przejściu to podziękował zawsze, kiwnął czy machnął, a teraz co 20 osoba tak zrobi bo przecież łaskę #!$%@? zrobiłeś, że się zatrzymałeś. Ja będąc pieszym zawsze prawa w górę jak ktoś się zatrzymuje, a co tam nawet jak nie musze to zrobie mu dzień, może się ktoś pod nosem uśmiechnie. Już nawet nie poruszam tematu „piesi to święte krowy” bo bym się #!$%@?ł. Ostatnio jadę z kolezka, dziadek stoi przy przejściu, zatrzymuje się kolezka autem i puszcza dziadka, na co dziadek kiwa ze on nie przechodzi żebyśmy jechali, no wiec ziomek ruszył, a dziad z uśmieszkiem pod nosem się patrzy i się #!$%@? wprost pod koła, oczywiście kolezka wyhamował; ale takich bydlaków jak ten dziad to powinni #!$%@? mandatem aż się zesrają i nie starczy im z tych pisowskich 14ek.

#prawodrogowe #ruchdrogowy #samochody #prawo #prawojazdy #feels #gorzkiezale
  • 6
zwiększyła się ilość wypadków drogowym z udziałem pieszych :) prawo miało ich chronić a doprowadziło do większej ilości wypadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KrasnalzEg: Powielasz bzdury. Nie chce mi się dla X osoby otwierać statystyki, więc skopiuję część mojego komentarza.

Od stycznia do września tego roku, "średnio miesięcznie jest 178 wypadków na przejściu, rocznie z tej średniej wyjdzie około 2 136. Wiesz ile ich było w ostatnim